Wpis z mikrobloga

@L3gion: Najbardziej bawi przejściówka na Ethernet podłączona do złącza USB-C, które chyba obsługuje tylko ładowanie, a nie transmisję jakichkolwiek danych (tak mi się wydaje), więc z dupy to tam jest.
@jedermann: Chodzi mi o sam port USB-C w przejściówce. Jest nad nim symbol ładowarki (Applowe oznaczenia). Właśnie sprawdziłem i nie ma możliwości transmisji danych przez ten port. Można tylko podłączyć ładowarkę, a stację dokującą można podłączyć do portu bezpośrednio w Maku.
taki który ma odpowiednią ilość wejść odpowiednich typów (między innymi)


@nocny-mirek: Ale to wina laptopa czy użytkownika który kupił ultrabook pomimo konieczności podłączania takie ilości sprzętu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@4ntymateria: stacja dokująca na thunderbolt 3/4 > podpinanie tysiąca gowien do lapka za każdym razem. Mega doceniam mając ładowarkę, 2/3x usb, 2x hdmi - każde wzięcie lapka do ręki to kwestia wypięcia jednego kabelka i elo
@coffee_addict_frv: to mnie zaskoczyłeś... mam taką samą przejściówkę jak na Twoim zdjęciu i zakładałem, że bez problemu do transferu danych wykorzystam. Ale, odkąd mam przejściówkę nie miałem okazji jej ani raz wykorzystać ;)
@shogun789: Nie potwierdzam nie zaprzeczam, ale może rozwiń wypowiedź. W czym trzymanie się USB-A miałoby mi pomóc, skoro mam aż 0 takich portów, a nie zamierzam przechodzić na inny system? Wiele rzeczy mam bezprzewodowo, ale monitory, dyski, yubikeye, DAC itp. trzeba jakoś podłączyć, więc czekam na jakiś dock TB 4 w stylu Satechi Thunderbolt 4 Slim Hub, który nie wygląda jak cegła i nie grzeje się jak #!$%@?.