Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zalesie #bekazpodludzi #logikarozowychpaskow #madki #bekazrozowychpaskow
Przecież baby są jakieś powalone a z dzieckiem to już w ogóle.

Mam tą przyjemność że mam 2 letnie dziecko, które jest w żłobku bo pracujemy.
No i klasa żłobkowa naszego syna ma grupę na fejsie
Zresztą taki był wymóg.
- są w niej rodzice oraz wychowawca.

Ja #!$%@? jaki to jest rak to masakra ile wy baby marnujecie energii o kłócenie się o pierdoły to masakra.

Po ostatniej kłótni przy organizowaniu sesji zdjęciowej mikołajkowej myślałem, że się pozabijają.
Suma sumarum matka co organizowała tego fotografa powiedziała, że to #!$%@? i już więcej nic nie organizuje - bo "wszyscy" byli niezadowoleni ze zdjęć. Bo mój brat zrobiłby lepsze zdjęcia i w lepszej cenie.
Bo czemu Alan ma 10 zdjęć z mikołajem a Gosia ma tylko trzy,
Czemu Kacperkowi były robione zdjęcia jak płakał zamiast poczekać aż się uspokoi.

No jednym słowem DRAMAT.

To teraz jedna z mam wpadła na super zajebisty pomysł, na dzień dziadka.
Że nagrają film jak dzieci mówią życzenia i to nie taki banalny film tylko jak każde dziecko mówi po jednym słowie.

Tydzień trwała akceptacja samego tekstu życzeń.
Potem kłótnia, że Antoś niema dziadków i on nie chce brać w tym udziału.
Skleiły się ten pożal boże film w windows movie maker, milion efektów, cyfrowy śnieg, kolędy, animacje power point itp.

To teraz kłótnia, czemu Krzyś mówi tylko 2 słowa a Kasia 3 albo czemu Weronika mówi takie nieistotne słowa a tak w ogóle to Oskar źle wyszedł i domagam się żeby to nagrać jeszcze raz.

No #!$%@? kabaret.
Większość z tych bab nie pracuje.

Myślę że na dzień matki dojdzie do rękoczynów.

Ale ja mam szczęście, że razem z moją otwieramy popcorn, siadamy na kanapie i się z tego śmiejemy albo dorzucamy oliwy do ognia.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63bd7157bab6bef5c090a31c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 6