Wpis z mikrobloga

W F1 nie ma miejsce na Andrettiego gdyż mimo używania nazwy Cadillac nie wniósł by żadnej znaczącej wartości.

Ale za to w F1 jest miejsce na zespoły B, takie jak Alpha Tauri, która jest tylko ekipą testowa młodych kierowców Red Bulla i nigdy nie zawalczy chociaż o top3 WCC

Jest miejsce na Haasa, który zawsze będzie tylko przybudówką Ferrari, nie budując samodzielnie samochodu, tylko biorąc wszystko co się da z Maranello. Zespół które sam właściciel przyznał że nie ma zamiaru walczyć o coś wieciej niż środek stawki, bo mu zarabia na samej obecności w F1.

Williamsa, który z roku na rok walczy tylko o przetrwanie i ze swoją historią nie ma już nic wspólnego. Nowi właściciele traktują jedynie zespół jako inwestycję, która sprzedadzą byle komu jak jej wartość przekroczy 1mld dolarów.

Oraz jest miejsce na układu saletickie, a przede wszystkim obóz Mercedesa, który zawsze będzie głosował i wypowiadał tak jak aktualnie zażyczy sobie tego Toto Wolff.

Zajebistą przyszłość mam zgotowało LM nie ma co.

#f1
  • 7
  • Odpowiedz
@tumialemdaclogin myślałem ze jak chcą nowych dostawców to sie otworzą ale pewnie to tylko takie gadanie jak to ze ktos chce wejsc do f1 ale nie mówią kto ( bo pewnie chcą wyciągnąć jak najwięcej kasy od jakichś arabów czy chinczyków bo ich by od razu wzieli.) Mam nadzieje ze Prezydent Fia się nie ugnie i wsadzi Andrettiego i on w ciagu 2 -3 lat pokona haasa i Williamsa bez problemu
  • Odpowiedz
@tumialemdaclogin: Dlatego od ponad 15 lat oglądając F1 wspieram Maka i Alpine/Renault, a nie resztę mafii.

Zgoda, że każdy zespól walczy o swoje, lecz ta dwójka jest najmniej ugotowana. Szkoda tylko, że w Enstone rządzą dzbany (,)
  • Odpowiedz