Wpis z mikrobloga

Chyba wróce do kościoła(zamiast żyć w ateizmie(od tam już 8 lat) i demoniczne kanały na YT oglądać), potrzebuje należeć do jakiejś społeczności. Będąc chrześcijaninem miałem sporo ludzi, to mi szczęście dawało. Sami ludzie których tam spotykałem(wieś), w różnych sytuacjach byli dla mnie milis, pamiętajcie że na #podkarpacie te kościoły są jeszcze w jakiś sposób szanowane(moja rodzina nie jest wyjątkiem). I babcie z obu stron są aktywne, jedna za bardzo dokłada się do remontów, druga z ciocią do różnych grup należą. Nie raz obie chciały mi przez kościelne kontakty Julke przedstawić, głupi odmawiałem. Będąc szczerym mimo że dużo kłamałem, lubiłem zaśpiewać na cały głos, a na pytania czemu śpiewam jak brzydko śpiewam odpowiadałem że wewnętrzne ciepło czuje, wewnętrznie to ja się tylko śmiałem, jak darłem ryj i się na mnie gapiło. Ech, jak teraz będę w Niemczech może spróbuje, jeszcze z Amazona fajny krzyż kupię, krzyże są seksi. Taki #gownowpis, dziękuję za uwagę.
#chrzescijanstwo #zwiazki #filozofia #katolicyzm #religia #podrywajzwykopem
Pobierz SaintWykopek - Chyba wróce do kościoła(zamiast żyć w ateizmie(od tam już 8 lat) i dem...
źródło: comment_167335219331rUXltFUfKZpIb4qEgyYI.jpg
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SaintWykopek: Jak lubisz śpiewać i nie boisz się wydziedziczenia przez rodzinę polskom katolickom to idź do krysznowców. Teksty piosenek proste, wystarczy śpiewać hare Krishna hare hare. A do tego masz kurs tańca i jogę za darmo. Może nawet uda ci się otworzyć czakrę jakiejś Julki Ezoterycznej ( ͡ ͜ʖ ͡)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SaintWykopek: Ewentualnie nie myślałeś żeby założyć własną religię? Po co być wyznawcą jak możesz być bogiem albo chociaż prorokiem? Masz już grupkę fanów na Mirko. Jezus zaczynał od 12, a zobacz ilu ma teraz ( ͡~ ͜ʖ ͡°)