Wpis z mikrobloga

O czym taka młoda dziewczyna mogłaby rozmawiać z partnerem starszym od niej o 10 lat? O tym że olaboga wyngiel podrożał, a jego w krzyżu boli, a Opener jest dla dzieciaków, on jest "pofasznym menszczyznom" z niepłonącym konarem, spać max o 22, a jedyną rozrywką są krzyżówki? Która by chciała takiego starego dziada, gdy sama jest na etapie życia, w którym świat i możliwości stoją przed nią otworem? Ledwo się taka wyrwie spod rodzinnego klosza a już znowu jest ładowana pod klosz tym razem starego dziada, z którym jedyne o czym może porozmawiać, to co tym razem dobrego dla świata zrobił PiS.

A tacy 20+ lat faceci czemu nie chcą rówieśniczek? Bo też nie mogą się z nimi dogadać. Gdy one studiują, zajmują się swoimi pasjami i myślą o przyszłości, to jakie niebiescy prowadzą tematy?
- ale bym ją ruchał hehe
- jest promka na Stimie na Fifę
- byłem na melanżu i rzygałem na dwa metry hehe
- stary nie pamiętam jak do domu wróciłem hehe
- przegiołem co?
- hehe

Małolatom taka rozmowa bardziej imponuje niż rówieśniczkom.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #blackpill
  • 45
@AlienFromWenus: Spaniała ugułem rozkmina. Śpieszę z wyjasnieniami. Ja +30 z dziewczynami 22-25 lat jestem na tej samej dynaminie. Uprawiamy razem sporty, wyjezdzamy w tripy, mamy ten sam pociag fizyczny do siebie i kupę tych samych tematow. Jak jest sie dziadem mentalnym albo 30letnia p0lką to rzeczywiscie emerytura mentalna łapie szybciej. W kazdym innym wypadku człowiek dbajacy o ciało i ducha nie ma z tym problemu. #!$%@?ć stare p0lki (28 w górę)
@AlienFromWenus: niech się każdy spotyka z kim chce. Są spokojni młodzi ludzie, którzy myślą o stabilizacji, są mega rozrywkowi ludzie 30, 40+.
Zdarzają się też młodsi faceci gustujący w starszych kobietach. To też źle?
Poza tym te dwudziestki spotykające się z trzydziestolatkami mają przecież swój rozum i preferencje, wiedzą i czują to, co robią i widocznie im to pasuje ¯_(ツ)_/¯
@AlienFromWenus: ale wieku nie oszukasz- mialem partnerki w Twoim wieku i niestety starzenie sie postępuje+ zanika racjonalne myslenie bo zaczynaja sie tematy o rozbudowaniu rodziny o gówniaka. Wiadomo- generalizuję trochę.
@AlienFromWenus:
Zalety młodszej kobiety:
- ból w krzyżu=masaż
- chodzę na koncerty z nią
- nie mam węgla dla mnie jest tani nie rozmawiamy
- Konar płonie od rana do wieczora zawsze mi się chce
- krzyżówki nie nie ja czuje się jeszcze młodo wiec chodzimy na tańce
- chodzi na studia lubi czytać książki wspólnie oglądamy seriale
- rozmawiamy na różne tematy i mamy różny światopogląd
Wady Brak
Zalety w
Przysięgam, ile można poruszać ten temat? Dajcie ludziom żyć i związywać się z kim chcą xD Wyobraź sobie, że ogarnięta 20 latka jest w stanie znaleźć masę tematów do rozmowy z 30 latkiem. Ludzie od lat dobierają się w różny sposoby. Zdarzają się nawet młodsi faceci ze starszymi kobietami. I co z tego? Niech tak robią, jesli maja być szczęsliwi. Między moimi rodzicami jest prawie 10 lat różnicy i mimo już dosadnego
@AlienFromWenus: No właśnie, wytłumacz nam dlaczego kobiety podniecają sie starszymi facetami. Przeciez to one we wczesnych latach olewają równolatków i majac ledwo dwadziescia lat celują w 30+latków. Gdy Miłem 20 lat żadna równolatka nie okazywała mi takiego zainteresowana jak teraz 10 lat młodsze lub 10lat starsze kobiety, gdy mam okolice 30. Dla 20 letniej dziewczyny jej wiekowy męski odpowiednik jest niewidoczny, dopiero sobie o nim przypomina gdy sama ma 30 lat