Wpis z mikrobloga

Mirki pijcie ze mną kompot. Wczoraj przebiłem swoją wagę na martwym.
Dla większości to pewnie zadne osiagniecie, ale ja kilka dobrych lat temu zaczynalem od 74kg wagi i wygladalem jak paczek. Potem zjechalem do 64. Wtedy najpierw wzialem sie za bieganie. Az w koncu od pol roku silka. Dojechalem do 75kg (ale juz nie wygladam jak paczek :))
No i wczoraj weszlo 6x80kg, nastepny cel wiadomo 100kg x 6

#mikrokoksy #silownia
  • 16
  • Odpowiedz
@stefan8800: dodam ze jeszcze jak kilka razy poszedlem na silownie jak te 64 kg wazylem to nie mialem sily samej sztangi 20kg podniesc na lawce, musialem hantlami robic lzejszymi :D taki bylem lebiega do sportu
  • Odpowiedz
@sliti666: no to jest kosmos ale do dwuboju to jednak od dzieciaka trzeba #!$%@? żeby zrobić wynik xD w trójboju spokojnie nawet w wieku 30 można zacząć się bawić i dojść do dobrych ciężarów
  • Odpowiedz
@stefan8800: nie wiem jak trenuje świr pod zawody ale ja w tamtym roku ominąłem może łącznie z 3 tygodnie treningów a po wybiciu barku trenowałem już po tygodniu ofc nie obciążając tej ręki
  • Odpowiedz
@stefan8800: Wiadomo, że jak patrzymy na kadrę narodową chińczyków, to widzimy 3 chłopa z kilku tysięcy, którzy dzień w dzień trenują tylko to + przyjmują różne ciekawe specyfiki, ale jednak robienie prawie 300kg w przysiadzie prz wadze ~75 kg robi wrażenie
  • Odpowiedz
@stefan8800: Wiadomo, że jak patrzymy na kadrę narodową chińczyków, to widzimy 3 chłopa z kilku tysięcy, którzy dzień w dzień trenują tylko to + przyjmują różne ciekawe specyfiki, ale jednak robienie prawie 300kg w przysiadzie prz wadze ~75 kg robi wrażenie


@sliti666: No tylko zobacz ich wzrost ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@artekF: Ej, nie jestem karłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@sliti666: Widocznie zle odpowiedzialem, ale w tej kategorii osob 180cm+ raczej nie uswiadczysz. Ten grek, co mial tyle medali te jak krasnal wygladal
  • Odpowiedz