Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 530
Może i napadli na suwerenny kraj.
Może i strzelają skrępowanym cywilom w tył głowy.
Może i wystrzeliwują rakiety w centra handlowe, szpitale czy szkoły.
Może i brutalnie kastrują jeńców wojennych, urządzają im katownie, sale tortur.

Ale nie paradują pod tęczową flagą! Tak jak ten zepsuty, zgniły zachód. Tylko ruski mir!

#bekazurojenkorwina #wojna #rosja #ukraina #polityka
Jabby - Może i napadli na suwerenny kraj. 
Może i strzelają skrępowanym cywilom w tył...

źródło: comment_1673339544hrysqWHuImrEVLyMuUk2Dr.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@Jabby: Dla mnie to zagadka.. całkiem przyjemnie słucha się Mentzena czy też Boska w różnych programach, a potem człowiek uświadamia sobie ze taki Korwin to ich mentor, a środowiska lokalne przesiąknięte są takim odpadami ludzkimi, że głowa mała.
  • Odpowiedz
Dla mnie to zagadka.. całkiem przyjemnie słucha się Mentzena czy też Boska w różnych programach


@toworel: Tylko dlatego, że ich jeszcze nie zdołałeś przejrzeć, a Korwin jest bardziej oczywisty. Poczytaj trochę o ekonomii, spróbuj weryfikować to, co oni mówią, a szybko wyleczysz się i z nich.
  • Odpowiedz
@Jabby: Mi się zapaliła dioda jakie on głupoty o niepełnosprawnych zaczął wygadywać. Niepełnosprawny ma kopać rowy. itd , pracować ciężko nawet gdy mu niepełnosprawność w tym przeszkadza. Dziad jest oderwany od rzeczywistości. A większość niepełnosprawnych pracuje ale on o tym nawet nie wie i to tacy którym praca nie stwarza większych problemów.
  • Odpowiedz
@toworel: Masz 30 lat i nie uderzyło cię ani przez chwile, ze Bosak woli spowolnienie gospodarcze niż ciemnoskórych migramtow rozwożących jedzenie rowerami? Nie uderza cię to, ze przebywają w partii politycznej/w jednym środowisku z takimi ludzi jak Braun, Korwin czy narodowcy? Każdemu powinna się zapalić czerwona lampka
  • Odpowiedz
Mi się zapaliła dioda jakie on głupoty o niepełnosprawnych zaczął wygadywać. Niepełnosprawny ma kopać rowy.


@Usunelem_Konto: Mi się zapaliła od których on jest, jak oficjalnie zaczął po lutym 2022 roku popierać ruskich.
  • Odpowiedz
@toworel: Memcena słucha się dobrze jak mówi o ekonomii, jak wchodzi temat religijny, LGBT, 5G, społeczny czy jakikolwiek inny, to jest szurostwo najgorszych możliwości. A zamordyzm mają gorszy niż PiS.
  • Odpowiedz
@Jabby: może i ruchają mobików w koszarach czy robią z żołnierzy męskie prostytutki, ale to wszystko prywatnie a nie jak ha tfu geje na zachodzie na paradach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@timeofthe: no właśnie nie - memcen jeśli wypowiada się na temat, o którym ma pojęcie, to zazwyczaj nie ma do czego się przyczepić. Jego filmy/wypowiedzi na youtubie są od jakiegoś czasu najlepszym źródłem informacji na temat zmian podatkowych. Oczywiście jest też turbo katolem i dlatego tak średnio go lubię, chociaż z tej całej konfederacji jest najbardziej ogarnięty

a co do bosaka to się zgadzam, dla mnie to jest taki gość jakby
  • Odpowiedz