Wpis z mikrobloga

Redpill to recepta na #!$%@? sobie życia. Czekaj na swój peak smv w wieku 35 lat gromadząc zasoby, grindując status, trzymajac ramę i przeznaczając góry pieniędzy na kursy tańca, uwodzenia i samorozwoju. W międzyczasie twoi koledzy korzystają z życia i realizują swoje pasje podróżując po świecie, chodząc po górach, poznając nowych ludzi i miejsca czy oddając się zwykłej rozrywce i nie marnując czasu na uganianie się na tzipą. Oni w wieku 40 lat mają wspomnienia, przeżycia, zrealizowane marzenia i jakąkolwiek radość z życia po swojemu. Ty masz zmarnowane lata młodości, madkę z 3 bombelkami które w akcie desperacji przygarnąłeś jak swoje i depresję przez ciągły #!$%@?.

#blackpill #redpill #przegryw #p0lka #rozwojosobistyznormikami
  • 17
  • Odpowiedz
@Fekalny_okuratnik: A taki blackpillowiec zapisze się na jakieś operacje plastyczne ryja, wydłużanie nóg, przeszczep włosów wywalając na to jeszcze więcej siana, bo mu wmówiono że trzeba być chadem a mało kto może się pogodzić z życiem w samotności i taka jest różnica. Redpill to tylko jakiś PR dla kołczów uwodzenia i samorozwoju, blackpill to jakiś PR dla salonów piękności i klinik. Nawet jest niemało fotografów co za niemałą kasę walną kilka
  • Odpowiedz
A taki blackpillowiec zapisze się na jakieś operacje plastyczne ryja


@daro1: Mylisz pojęcia - blackpill to akurat

rejects individual-level attempts such as learning game to achieve a sexual relationship with women as misguided, asserting that only change at a societal level has the possibility to be effective
  • Odpowiedz
@Fekalny_okuratnik: Redpillowcem nie jestem, ale zycie mnie zmusilo do grindowania. Bogaczem nie jestem, ale mam kase i nie musze sie zbytnio zastanawiac nad wydawanymi pieniedzmi. W kazdej chwili moge #!$%@? do azji i bawic sie w seksturystyke i tez miec wspomnienia. Mam i moge miec o wiele przyjemniejsze zycie, niz golodupcy po 20, ktorym sie ryje psycha, bo popracowali 3 miesiace i maja juz dosc.
  • Odpowiedz
W międzyczasie twoi koledzy korzystają z życia i realizują swoje pasje podróżując po świecie, chodząc po górach, poznając nowych ludzi i miejsca czy oddając się zwykłej rozrywce i nie marnując czasu na uganianie się na tzipą. Oni w wieku 40 lat mają wspomnienia, przeżycia, zrealizowane marzenia i jakąkolwiek radość z życia po swojemu.


@Fekalny_okuratnik:
- korzystają z życia <- redpil
- realizują swoje pasje <-redpil
- podróżując po świecie <-redpil
-
  • Odpowiedz
Coś źle napisałeś

- lubię biegać, ale guru Trzecia strona medalu powiedział idź na siłownie <- redpill
- lubię planszówki RPG z ziomeczkami, ale Roman Warszawiak powiedział, że trzeba grindować status - nadgodizny w korpo <- redpill
- chciałem realizować swoje pasje związane z tworzeniem gier komputerowych albo streamowaniem na twitchu, no ale kobiety tego nie lubią, zamiast tego idę w coś co mnie nie interesuje, nurkowanie i paralotnie bo to lubią
  • Odpowiedz