Wpis z mikrobloga

Szukam pada w rozsądnej cenie (do 200zł) do PC. Najbardziej zależałoby mi na Xboxowym, ale cena odstrasza. W tym momencie 319zł z tym śmiesznym donglem który umożliwia podłączenie bezprzewodowe. Nie chcę niczego na kablu, do tej pory używałem pada od x360 z donglem, ale niestety umar. Ktoś coś ma i poleca w tej cenie? Dodam, że nie mam BT w kompie, ani karty głównej z modułem Wi-Fi.
#pcmasterrace #konsole #gry #ps5 #xbox #kiciochpyta
  • 20
Nie mam w kompie wifi, ani bt. Więc jedyna opcja to ten adapter, dongle czy jak to tam się nazywa. Widzę że jest w zestawie tylko z czarnym padem od Xboxa series X, ale kosztuje 320zl
@nenq123: nie kupuj niczego poza xboxowym, miałem 3 takie "w rozsądnej cenie", wszystkie #!$%@? po góra 2 miesiącach, a nie gralem wtedy jakoś dużo - tylko weekendowo. Xboxowy ma już dwa lata i jak śmigał bezbłędnie tak śmiga. Albo teraz kupisz coś za 200, #!$%@? się i zostanie ci kupić już tylko xbox za 300 (razem 500), albo od razu kupisz xbox.
@101101101: serio do wymienionych rzeczy przez ciebie nie trzeba dongla, chodzi tylko o opóźnienie u pro gamerow.

Natomiast dla OPa to tez nie jest rozwiazanie bo nie ma blutacza.

Poczekaj na promke, te 8bitdo są spoko ale to nie jest ten sam poziom