Wpis z mikrobloga

@Seishin: A dlaczego np. fundujecie babom żarcie na randkach? Zasłaniacie sie tradycją. I tak samo tutaj mozecie, ale wiadome. Wypompki używają "logiki" tylko w miejscach sobie wygodnych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@Seishin: żeby mi tu jakaś sraka zaraz nie wyjechała że jestem onuca.

Takie zachowania kobiety na takim stanowisku powinny być

1. Natychmiast i odgórnie traktowane na poziomie zdrady lub niedopełnienia swoich obowiązków, #!$%@? na pysk z stanowiska + dyscyplinarka

2. Powinno się piętnować takie zachowania na tyle agresywnie, żeby żadnej potem nie przyszło powtórzyć jej "wyskoku" na Paryż. Bo jej rówiesnicy giną na froncie albo muszą siedzieć i czekać na wezwanie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Seishin: A dlaczego np. fundujecie babom żarcie na randkach? Zasłaniacie sie tradycją. I tak samo tutaj mozecie, ale wiadome. Wypompki używają "logiki" tylko w miejscach sobie wygodnych

@essos:

Ja akurat z p0lkami mam śmieszne doświadczenie, to jedyna narodowość kobiet która w dorosłym życiu bawi się w jakieś durne gry typu "jak on nie napisze dziś pierwszy to ja też nie"

Poważnie, czasami się możesz do innych przez tydzień nie odzywać,
@Seishin: @SmartCheetah: I tak was akurat martwią mężczyźni w innym kraju? XDDD

Wiesz, że są miejsca gdzie kobiety czytać nie mogą bo nie mają #!$%@?, nie mogą same z domu wyjść bo nie mają #!$%@? a tym bardziej prawa jazdy zrobić?

Jakoś o tym nie ma setek wysrywów tylko o jakiejś blacharze co ma zero rozumu i która jest jechana we własnym kraju, przez wszystkich bez względu na płeć i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
@Seishin: @SmartCheetah: I tak was akurat martwią mężczyźni w innym kraju? XDDD


Wiesz, że są miejsca gdzie kobiety czytać nie mogą bo nie mają #!$%@?, nie mogą same z domu wyjść bo nie mają #!$%@? a tym bardziej prawa jazdy zrobić?


Jakoś o tym nie ma setek wysrywów tylko o jakiejś blacharze co ma zero rozumu i która jest jechana we własnym kraju, przez wszystkich bez względu na płeć i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Seishin: tyle że wieża Eiffla nie stoi nad jezdnią

@sqlserver: wrzuć to na tag do typów co lokalizują po zdj, to Ci zaraz pineske z Google wrzuca gdzie dokładnie pani stoi i fotograf.

Myślisz że to Photoshop?
@Seishin: Bredzicie frustraci. Tak samo dotyczy ciebie prawo Ukrainy jak Afganistanu czy Arabii Saudyjskiej. Sytuacja w Ukrainie ma wpływ na twoje prawa tak jak i sytuacja w Afganistanie gdzie dziewczynkom zakazali uczęszczania do szkół.

Wybrałeś sobie frustracie jeden przykład skandalicznego zachowania jakiejś blachary bo pasują to do twojego sekciarskiej wizji świata. A dlaczego patrzysz na kobiety z Ukrainy przez pryzmat jakiejś nadzianej baby co robiła przekręty a dlaczego nie Ukrainek uciekających
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@Seishin: Bredzicie frustraci. Tak samo dotyczy ciebie prawo Ukrainy jak Afganistanu czy Arabii Saudyjskiej. Sytuacja w Ukrainie ma wpływ na twoje prawa tak jak i sytuacja w Afganistanie gdzie dziewczynkom zakazali uczęszczania do szkół.


Wybrałeś sobie frustracie jeden przykład skandalicznego zachowania jakiejś blachary bo pasują to do twojego sekciarskiej wizji świata. A dlaczego patrzysz na kobiety z Ukrainy przez pryzmat jakiejś nadzianej baby co robiła przekręty a dlaczego nie Ukrainek uciekających
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@Seishin: Nie no #!$%@? szczyt marzeń być wygnanym z domu przez kacapskie hordy. Weźcie już zamknijcie dzioby z tym użalaniem sie nad sobą cudzym nieszczęściem. UŻALAĆ SIĘ NAD SOBĄ CUDZYM NIESZCZĘŚCIEM. Definicja wykopowego przegrywa

@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl:

Jakie użalać się typie? Wziales tabletki dzisiaj?

Ja tylko chce żeby było równouprawnienie, chyba tego też chcą feministki cnie? Chce żeby moich kolegów z ukrainy którzy są w moim wieku można było stamtąd zabrać, bo
@essos: jak chodziłem do szkoły zawsze wydawało mi się, że trzeba płacić za kobietę, raz tylko postawiłem drinka dziewczynie, która potem okazała sie moją dziewczynom i jeszcze chciala sie odwdzięczyć za to
@Seishin: Ależ to trzeba być bezczelną kreaturą, żeby #!$%@?ć coś takiego jak baba ze zdjęcia, mając taką funkcję xD. Pochwalenie się wycieczką ważniejsze od morale tysięcy ludzi. Ciężko uwierzyć, jakie kobiety potrafią być puste.