Wpis z mikrobloga

Cześć
Mam pytanie które może wydawać się sprzeczne z tym co pisze, ale chciałbym wiedzieć
Młody chłop, wolę słuchać niż mówić
Wiem żeby nie wracać, nie robić tego bo sprawa skończona, nie robić nic żeby coś wróciło i zamknąć temat, tak jest najzdrowiej a życie się potoczy samo
Ale
Jak to jest z tym wszystkim co radzą tak zwani "guru" na temat tego, na temat odzyskiwania byłych dziewczyn. Co tak naprawdę w kwestii tego mógłby usłyszeć ktoś kto woli spytać ludzi którzy przeżyli to, może się udało, może nie. Aniżeli kogoś kto sprzeda ci historie jak czyjeś szansę windują w kosmos kiedy zrobisz to albo tamto.
Nie przeczytałem dziesiątek artykułów, nie pytałem o to wcześniej. Ale pytam kogoś kto jest mądrzejszy niż ten szary biedny porzucony liczący na 10 sztuczek żeby zwrócić na siebie uwagę byłej.
Jakie wy macie z tym doświadczenia?
Co tak po ludzku, najnormalniej i szczerze, działało i będzie działać na nasze i wasze byłe.
Że tym którym udało się na nowo zbudować zdrowy związek, bo wiem że wielu próbowało, mimo wszystko, nawet jeśli zdało sobie sprawę że to nie jest warte swojej energi
Ale co najbardziej działa na kobiety w takich momentach
Przerobiłem ten najgorszy czas, nie muszę zrobić tego mi powiecie. Ale rada od starszego chłopa dla młodszego zawsze zostanie, jak się uczyć czegoś więcej o kobietach to od ludzi a nie od obiecujących cudów czarowników. Wiedza zostanie
Nie piszcie jedynie że daj sobie spokój, bo wiem że to na chłopski rozum zawsze będzie najrozsądniejsze wyjście. Ale różnie w życiu jest, i zostawię to w głowie nawet jeśli to nie będzie warte.
Wolę spytać tu niż czytać jakieś artykuły jeden za drugim
Co tak naprawdę działa na kobiety, byle
Nawet jeśli zakręciła się w innym, kiedy mówi że kocha, że nie kocha
Na kobiety
Dzięki mirki jak ktoś opowie jak to było u niego
Miłego wieczoru ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#zwiazki #rozstanie #pua #niebieskiepaski
  • 8
  • Odpowiedz
@NaczelnyAgnostyk: Wiem o tym stary, jakoś wolę spytać nawet obcych ziomków z internetu którzy to przeczytają niż właśnie nich, rób to i to i będzie cacy.
Ale sporo starszych chłopów na pewno dużo przeszło, i wiedzą co dla kobiet w takich sytuacjach sprawdza się lepiej a co gorzej
  • Odpowiedz
@Kakofonik12: #!$%@? stary nikt nie wie, zwykle to się na chybił trafił , na czują i albo siądzie albo nie. Po za tym nie wraca się do byłych bo to bardzo rzadko wychodzi. Olej żyj dalej otrząśnij się z tego i później jak będziesz czuł że jesteś wstanie znów na luzie randkowac to wtedy randkuj i tyle
  • Odpowiedz
@Kakofonik12: Jedyny sensowny sposób postępowania z byłymi to skasować ich numery, poblokować na wszystkich social mediach, rzeczy odesłać dhlem a prezenty zanieść na śmietnik. Gdyby ta była chciała z tobą być to trzymałaby się Ciebie wszelkimi dostępnymi środkami. Jeśli Cię rzuciła i z jakiegoś powodu chciała wrócić to jedynie dlatego że druga opcja jednak okazała się marna. Byłe nie na darmo są byłe.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kakofonik12: Nigdy nie wejdziesz dwa razy do tej samej rzeki. Jak cię rzuciła, odetnij i po blokuje wszelkie formy kontaktu abyś ty do niej nie pisał. Jak bedzie chciał wrócić sama znajdzie sposób na powrót ale z mojego doświadczenia oraz innych mężczyzn
NIE WARTO tracić czasu lepiej znaleźć inną lepszą.
  • Odpowiedz
@Kakofonik12: Ja próbowałem wrócić do byłej po krótkiej, ale intensywnej relacji (niecałe dwa miesiące znajomości, kilka spotkań, wycieczki, w tym jeden większy wyjazd na noc).

Była pierwszą dziewczyną, z którą byłem tak blisko, więc mi na niej bardzo zależało.

Gdy mi ostatecznie napisała, że „nie pasujemy do siebie” to od razu to zaakceptowałem, nie próbowałem jej na siłę przekonywać. Potem nie pisałem do niej w ogóle przez ponad 3 i pół
  • Odpowiedz
@Kakofonik12: tu jest dość fajna sprawa bo odpowiedź na pytanie co możesz zrobić by odzyskać zainteresowanie swojej byłej jest taka sama jak odpowiedź na pytanie co zrobić, by przestać dawać #!$%@? o byłą.

Pisząc krótko: sprawiać wrażenie gościa, którego poczucie szczęścia i spełnienia zupełnie nie zależy od tego co Twoja była o Tobie myśli albo od tego czy z nią jesteś czy nie.

A najlepiej sprawiać takie wrażenie nie poprzez udawanie
  • Odpowiedz