Wpis z mikrobloga

  • 0
@Iudex: Ze wspólnoty mieszkaniowej. Chata jest wynajmowana ale co miesiąc dostaję całe rozliczenia wraz z takimi adnotacjami. Ogólnie czynsz za 34m2 okolice Dolmed wzrósł o 106zl.
  • Odpowiedz
  • 2
@panpajong To ja jestem ciekaw co będzie u mnie. Mieszkam w jedynym budynku wielorodzinnym, w którym ciepło jest rozliczanie indywidualnie i dostaję bezpośrednio rachunki z Fortum na horrendalne kwoty. To teraz będę płacić pewnie 1500zl za ogrzewanie xD
  • Odpowiedz
@Bumelante: przy tych konkretnie nie, ale od nowego roku w górę poszedł podatek od nieruchomości a od lutego (czy też od stycznia?) śmieci. W zamian za wyższe opłaty będą rzadziej wywozić - taki interes!
  • Odpowiedz
@panpajong: Mnie ciekawi jak wspólnoty będą to rozliczać. Czy 1.01 latał typ i spisywał wszystkie liczniki żeby dobrze policzyć to co faktycznie zużyłeś w nowej cenie czy p-------a w nowej cenie całość od ostatniego spisu i w------e pora na csa
  • Odpowiedz
@jeerrry: No o to pytam, powinno być zwracane/płacone tak jak zywales. Bo do stycznia było zimno i n-------s 10GJ a teraz do wiosny np 2GJ to chyba nie bardzo jak będą liczyć 12GJ po 200zl ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz