Wpis z mikrobloga

Szukam materaca (mam 182 cm wzrostu, 73 kg wagi), budżet niski (do 400 zł). Wiem, że nie dostanę za to nic sensownego, ale wynajmuję mieszkanie w którym i tak są stare wersalki, które są bardzo niewygodne, więc materac nie będzie gorszy. Na allegro widzę pełno w tym budżecie ale na setki opinii jest garstka negatywnych, poparta sensownymi argumentami, więc nie wiem czy jest sens ryzykować. Większość z nich albo i wszystkie to H3, które w rzeczywistości według opinii są miękkie. Byłby ktoś w stanie coś polecić? Może to być w formie materaca lub jakiejś grubszej narzutki
#materac #sen #spanie #pytaniedoeksperta #pytanie
  • 2
  • Odpowiedz
@Kokoszka99: To może 4-5 cm materac nawierzchniowy będzie dobrym rozwiązaniem? - zwiększy komfort użytkowania wersalki, tzn. będzie bardziej miękko. Ale jeśli wersalka ma nierówną powierzchnię to te nierówności również będą wyczuwalne nawet po położeniu toppera. I zawsze możesz zwinąć materac nawierzchniowy w rulon i go schować.
  • Odpowiedz
@Kokoszka99: ja polecam obserwować MK Foam Koło - czasem mają fajne przeceny na materace (obecnie -25%). Mam model Texel i jestem zadowolony - plecy przestały mnie boleć, a na poprzednim od miesięcy ledwo umiałem zebrać się z łóżka

  • Odpowiedz