Wpis z mikrobloga

No ale boy, przecież ja wiem ze penis to nie wszystko, ale jest #!$%@?, wiec posiadanie go to dla mnie trochę wygryw XD


@kocham_wykopka: gdzie jest logika w tym co mówisz? Jakim cudem, przegrywy mające siurasy są przegrywami? Chyba nie rozumiesz więcej niż byś chciała.

Wyobraź sobie, że jesteś facetem i baby cię generalnie mają w dupie ( ͡° ͜ʖ ͡°) To ty musisz pierwszy pisać, a
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: Nie wiem, zawsze bardziej pociągający są mężczyźni pewni swojej męskości, a nie ci co narzekają ze maja penisa, bo z cipką byłoby łatwiej.
To się pewnie nie przekłada na matche na tinderze. Wiec bez znaczenia dla ciebie.

Ja doceniam penisy, ale to i tak nic nie zmienia ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Nie wiem, zawsze bardziej pociągający są mężczyźni pewni swojej męskości


@kocham_wykopka: Której nie da się zmierzyć na głupim zdjęciu xD

a nie ci co narzekają ze maja penisa, bo z cipką byłoby łatwiej.


@kocham_wykopka: Nie myl przyczyny ze skutkiem. To wy nam odbieracie pewność i wartość bycia facetem.

To się pewnie nie przekłada na matche na tinderze.


@kocham_wykopka: Tak #!$%@?, dziesiąty zmysł kobiet wyczuwa, że koleś po drugiej stronie
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: gigantycznie generalizujesz. Ja zawsze staram się podbudowywać poczucie męskości u facetów i wątpię ze jestem tu jakoś wyjątkowa.

Ale przecież napisałam ze to się nie przekłada na matche na tinderze, dlatego jest to dla ciebie bez znaczenia (,). To jest wyczuwalne tylko w kontakcie f2f, z czego zdaje sobie sprawę
  • Odpowiedz
Ja zawsze staram się podbudowywać poczucie męskości u facetów i wątpię ze jestem tu jakoś wyjątkowa.


@kocham_wykopka: JA PIERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRDOLE, CZYM? Jeśli piszę do laski wiadomość a ta nieodpisuje TO W JAKI SPOSÓB ONA SIĘ PRZYCZYNIŁA DO ZBUDOWANIA MOJEGO POCZUCIA MĘSKOŚCI? ( ͠° °)

To jest wyczuwalne tylko w kontakcie f2f, z czego zdaje sobie sprawę


@kocham_wykopka: no to prędzej. Ale ja nie mogę nawet do
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: No przecież nie wiem na jakie laski trafiasz. Mówię tylko o sobie i o tym że ja staram się budować poczucie męskości. A NIE JESTEM WYJATKOWA, wiec musza być tez inne laski które tak robią. Wiem tez ze są takie co tak nie robią i takich obecnie jest więcej ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Mówię tylko o sobie i o tym że ja staram się budować poczucie męskości.


@kocham_wykopka: No spoko, ale ty mówisz, że jako facet byłabyś wygrywem i mam wrażenie, że myślisz tak dlatego, bo jako facet trafiałabyś na takie laski jak ty sama ¯\(ツ)_/¯ A niestety większość kobiet taka nie jest.

Wiem tez ze są takie co tak nie robią i takich obecnie jest więcej ¯\(ツ)/¯


@kocham_wykopka: Dużo więcej, bo
  • Odpowiedz
możliwe, nie wiem, to nie ja mam kontakt z takimi kobietami


@kocham_wykopka: I prawdopodobnie nie miałabyś z nimi kontaktu, gdybyś miała być męskim przegrywem ¯\_(ツ)_/¯

wszystko zależy od nas ogółem, i wszystko jest w głowie niebieski pasku


@asdf1235: Czyli SIŁĄ WOLI, siłą umysłu mogę wpływać na materię? (ʘʘ) Bo zakładając, że zrozumiałeś co pisałem, tak można rozumieć twoją wypowiedź.

Brzmi zbyt szursko jak dla mnie, więc
  • Odpowiedz