Wpis z mikrobloga

@Oskarunio: Mówi to przegryw. Twój światopogląd jest tak ciasny, ze szkoda gadać. Nie wszyscy są takimi ofiarami jak Ty. Weź sobie „japko” w abonamencie ( ͡° ͜ʖ ͡°) pewnie nawet warunków nie spełniasz.

@DarkZizi: a może ktoś tak gada, ze nie ma pieniędzy i ciężko. Tylko po to aby tacy jak Ty nie interesowali się majątkiem sąsiada.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wolf1986: Ja się nie Interesuje w żadnym wypadku niech zarabia nawet i 100k miesięcznie i kupuję telefony za 1 milion nic mi do tego. Ja mam podejście że jeżeli coś co kosztuję 1,5k działa tak samo jak coś za 10k to po co przepłacać
@DarkZizi: No niestety nie działa, robię dużo fotek i nagrywam na TT, chce być bardziej profesjonalny, mam lustrzankę z kilkoma szkłami lecz to aparat telefonu mam ciagle pod ręką, czyli inwestuje w coś TOPowego żeby mieć jakość w każdym możliwym momencie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maikeleleq: dobrzy są, ale ejpul takich wyznawców lubi. To takie same podejście jak ci hardkorowcy w suwach na LIZINGU (oczywiście w bieda wersji, bo kurua nie stać mnie, ale robaki muszą widzieć, że jestem #!$%@? KIMŚ, BO MAM SUWA #!$%@? BIEDAKI), hardkorowi gejmerzy kupujący rtx 4090 i palący sobie go itd.

Ważne jest, że wyjścia nie było i na pewno by wykupili. Chociaż w sumie, jak ŏ tym myślę, to grafiki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maikeleleq: bo trzeba być jebnietym, żeby dać 10k za telefon. Tak, niech każdy sobie robi co chce ze swoimi pieniędzmi, ale każdy ma też prawo do opinii. Jeśli szła by za tym prawdziwa wartość to co innego. Ale użytkownicy appla po prostu lubią być ruchani, np kółka do iMaca za 4200. Jakbym kupił w castoramie kółka to się zmieszczę do 50zl.
@pedros92: Sam uważam że niektóre akcesoria mają poje*ane ceny i w ogóle nieadekwatne do tego co dostajemy w zamian ale mówiąc szczerze, każda marka daje ceny zaporowe jeśli chodzi o flagowce, takie mamy czasy, więcej zarabiamy więc i ceny wyższe
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pedros92: ziomeczku, cenami z dupy na kółeczka czy stojak budują wizerunek marki luksusowej, to świadoma praktyka, nawet nie muszą na nich zarobić jeśli sprzedadzą tylko 3 sztuki na świecie

Dzięki tak budowanemu wizerunkowi mają potem takich wyznawców którym sprzedadzą te telefony, a potem odpłatnie każde gówno w appstore, nawet jeśli na telefonach marżę mają tylko 20-25% co absolutnie nie klasyfikuje ich do miana produktów luksusowych.
@boguslaw_licencyjny: ale nie rozumiem o co ci chodzi. ja tez nie mialem wyjścia, bo chciałem 14 pro 512, bo nie moglem się pomieścić na 12 pro 256, ale nie było i kupiłem 1tb. czyli jak ktoś kupuje telefon za 10k to już ma sito we łbie?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pedros92: ja rozumiem, i tym gardzę. To tylko naiwna próba podbicia swojego statusu społecznego, co skrzętnie wykorzystuje Apple i wszystkie marki z krzykliwymi logo.

Za pieniądze sprzedajesz status ale de facto jest to status biedoty premium.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wolf1986: IOS to nie jest jakiś Bentley, do którego przeciętny Kowalski nawet nie ma okazji się zbliżyć, a co dopiero samemu używać. Ot zwykły system postawiony na przereklamowanym urządzeniu, za które właściciel musiał przepłacić kilka tysiaków. Ja też używałem i w moich oczach, czyli przeciętnego użytkownika telefonu, który jest używany do oglądania yt i słuchania muzyki, nie ma w nim nic niezwykłego, więc mimo wszystko wolę zaoszczędzić i kupić zwykłego smartfona,
@romek898: Wymieniłeś dwie funkcje, których nie używam. Bentley dlaczego jak prawdziwy Polak uważasz iPhone za premium. W Polsce premium w Europie zachodniej normalny telefon. Dostępny dla każdego w śmiesznym abonamencie lub za dwa tygodnie pracy.