Wpis z mikrobloga

@loopie96: a chuy wie co z nimi jest, niby przez wiele lat były nieprodukowane (nie było tego nigdzie, tylko na Ebayach w chorych cenach) i jakoś na jesień 2020 pojawiły się normalnie w bardzo wielu sklepach i były dostępne bez problemu w spoko cenach (140 zł, szło wyłapać za 120-130) co mogłoby sugerować ich powrót do produkcji ale jednak na Parfumo i na Fragrze pomimo to ciągle wszyscy uparcie twierdzili że
@Marmite: chyba że wyjaśnieniem tej zagadki jest karton, ale to bardzo duży karton xdd
dziwna sprawa, to faktycznie nie wiadomo co z tym zapachem będzie, a czaiłem się żeby za te 120-130 kupić flache a chyba dobre czasy sie skończyli ;c
to dla masz tylko odlewke czy drugi flakon?
kusisz kusisz tym bo widzę już od dłuzszego czasu żę masz tą flaszke
@loopie96: mam flakon w którym zostało ok. 25 ml i drugi, cały. Mogę albo odlać, albo puścić ten cały nieodpakowany, albo puścić ten który mam i zacząć używać tamtego drugiego, jeszcze uprzednio z nieg odlawszy - do wyboru, do koloru, musielibyśmy po prostu ustalić ile ty potrzebujesz, zastanowiłbym się ile ja potrzebuję i możemy się dogadać ( ͡° ͜ʖ ͡°)