Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak miałam kilka lat i grałam sobie w Spyro na Playstation 1 słuchając piosenek zespołu Linkin Park () Kilka lat później brat pobrał Emulator Playstation 1 na komputer i znów mogłam cieszyć się grą słuchając piosenek zespołu Linkin Park. Od kilku dni mam Spyro na komputer w odnowionej wersji i znów mogę cieszyć się grą w nowej odsłonie, czuję się jakby tamte czasy wróciły ()
Ale zachowała się jedna gra na Playstation 1 zdjęcie w komentarzu

#spyro #playstation #gry #chwalesie #heheszki #nostalgia #wspomnienia
KlaudiX - Pamiętam jak miałam kilka lat i grałam sobie w Spyro na Playstation 1 słuch...

źródło: comment_1673236818mAFo1VG0y9YdU3YWx2RSQt.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
@KlaudiX ja uwielbialam croc.

Ale bym pograla


@amebazupelna: pare dni temu po raz kolejny przeszedlem, po raz pierwszy towarzyszyla mi cora lvl3 (ʘʘ)

Croc to nie problem, bo z tego co kojarze ma status abandonware (porzucony i nigdzie niesprzedawany) i mozna go sciagnac za friko z neta. Do tego czyjas latka na wyzsze rozdzielczosci i niewywalanie sie na nowszych kompach i mozna sie bawic (
  • Odpowiedz
@razvizion mi się wydaje, że teraźniejsze gry nas rozleniwiły. Grałeś w drivera 2? Przeszedłem całego, a teraz bym chyba monitor za okno wyrzucił. Ostatnio jak grałem w strain to jak by mnie ktoś za rękę prowadził.
  • Odpowiedz
@Fenix255: Grałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja ciągle będę wmawiał sobie że to ilość pikseli i ilość fpsów robią w przypadku platformówek dużą różnicę. Pewnie siadając do starych Tomb Riderów też bym przez okno konsolę dzisiaj #!$%@?ł.
  • Odpowiedz