Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak miałam kilka lat i grałam sobie w Spyro na Playstation 1 słuchając piosenek zespołu Linkin Park () Kilka lat później brat pobrał Emulator Playstation 1 na komputer i znów mogłam cieszyć się grą słuchając piosenek zespołu Linkin Park. Od kilku dni mam Spyro na komputer w odnowionej wersji i znów mogę cieszyć się grą w nowej odsłonie, czuję się jakby tamte czasy wróciły ()
Ale zachowała się jedna gra na Playstation 1 zdjęcie w komentarzu

#spyro #playstation #gry #chwalesie #heheszki #nostalgia #wspomnienia
KlaudiX - Pamiętam jak miałam kilka lat i grałam sobie w Spyro na Playstation 1 słuch...

źródło: comment_1673236818mAFo1VG0y9YdU3YWx2RSQt.jpg

Pobierz
  • 58
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KlaudiX: grałem w to nowe Spyro parę lat temu, ale nie odnalazłem w sobie tego dziecięcego ducha, chociaż za dzieciaka lubiłem bardzo.
Jedynymi grami na PSX, w które po 20 latach grało mi się tak samo dobrze (jak nie lepiej, bo rozumiem w 100% dialogi) były dwie pozycje - Harvest Moon i Digimon World ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Rudy_Bigos_2 idealnie, zero problemów.

Może jedynie kwestia telefonu - te które mają zakrzywione krawędzie (S22 U here) utrudniają sterowanie bo strzałki nachodzą na te krawędzie. Ale to jest kwestia ustawień lub przyzwyczajenia.

Ja gram na ePSXe
Jak kiedyś grałem na psx w crasha 3 i maxowalem wszystkie levele tak teraz po zainstalowaniu zremasterowanej wersji myślałem że mnie uj strzeli - niektórych plansz nie mogłem nawet przejść (,)
A dodam, że nie wypadłem z obiegu.