Wpis z mikrobloga

@Bananada:
Ja też miałem kolegę, z którym używałem słowa ekwasens i tylko my wiedzieliśmy, co to oznacza.
Ale nigdy nie oczekiwałbym od innych, że będą rozumieć, co my tam między sobą gaworzymy. To pewno podobna sytuacja i dialog w stylu kto ma wiedzieć, ten wie .A że wiedzą trzy osoby na krzyż, to nie ma co pytać na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Layla czy tam Laila
  • Odpowiedz
@ternal_sptmb

opowiedz mi lepiej fascynującą opowieść o zmniejszeniu czyjegoś poziomu niemieckiego z C1 do A1 w relatywnie krótkim czasie


Nigdzie nie napisałem o czasie w którym proces zaszedł. Nie chcialo mi się nawet w polemikę wchodzić, bo na wykopie nauczyłem się, że nie w każdą warto. Tak było, cytując klasykiem i chyba każda teoria nauki języka po prostu to potwierdzi.

Nikt nie będzie się przyglądał, czy regres miał miejsce ze stricte świeżego
  • Odpowiedz
@kurczakos1:

dziwie się, że chciało mi się to pisać.


Ja się nie dziwię, najwyraźniej po prostu jakaś część ciebie rozumie, jak bardzo to było głupie i teraz nie próbujesz się tłumaczyć przede mną, tylko bardziej przed samym sobą ( ͡° ͜ʖ ͡°) inaczej, powtarzam, tyle byś o tym nie pisał. Idź w swoją stronę, serio. C1 do A1 jest możliwy w czasie , o ktorym mówisz tylko
  • Odpowiedz
@kurczakos1: Nie musiales, o to chodzi i dlatego to taka bzdura. nie jestes w stanie stoczyc sie bez ww. specjalnych okolicznosci w ciagu ludzkiego zycia z C1 do A1.
Ty naprawde nie masz najmniejszego pojecia, co to jest A1 w takim razie.
  • Odpowiedz
@ternal_sptmb

OK A2, komunikatywny ( ͡º ͜ʖ͡º)

Tak czy owak, może swoim wcześniejszym certyfikatem podetrzeć tylek, tak jak ja moim z angielskiego.

Typie, Ty na serio? XD

No i jeszcze jedno.. Nikt nie daje #!$%@? jaki certyfikat pokażesz. Po prosty przychodzisz na rozmowę i tam się wszystko rozgrywa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kurczakos1: A2 jest juz calkiem mozliwy, a wrecz nawet to nieuchronne, jesli mamy do czynienia z brakiem powtarzania swiezo wyuczonych kwestii
btw nie udawaj takiego dystansu, typie, bo cos mi mowi, ze poswieciles na ta dyskusje znacznie wiecej czasu niz ja ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz