Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Musze zajechać do warszawy na jeden dzień i szukam noclegu.
Zawsze miałem kogoś gdzie mogłem przekimać ale nie tym razem i chciałbym sie zapytać gdzie najlepiej szukać
Która strona jest dobra do wyszukiwania ogłoszeń i czy może coś polecacie gdzie można się ulokować na noc?
Szukam czegoś by nie było to drogo ~200zł na dwie osoby i żeby to było z spanie c--j wie kim , dziwnych warunkach.
Nie musi to także być w centrum ale dało się rano w sobotę dojechać spokojnie do centrum.

#hotel #warszawa #podroze #noclegi

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63bb1d22bab6bef5c0904d51
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OP: @SEGATASANSHIRO: Serio tak drogo? A ja myślałem że to nad morzem w sezonie zdzierają z człowieka
W sumie dużo nie potrzebuje jak łózko i łazienka. Ale żeby tyle płacić za nocleg to chyba kogoś powaliło. Zabawne są te ceny powyżej 5 stów za noc gdzie do dyspozycji masz po prostu wyremontowane mieszkanie xDDDDDD
Z tego co patrzę to zostają prywatne mieszkania i pokój w nich i liczyć że
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: hotel Gromada w centrum, można ogarnąć spanie za ok 250 złotych, tylko trzeba dobrze popatrzeć gdzie się robi rezerwacje, bo na te sama datę potrafią być różnice nawet 100 zł
  • Odpowiedz
Nie musi to także być w centrum ale dało się rano w sobotę dojechać spokojnie do centrum.

@AnonimoweMirkoWyznania: Jak bardzo chcesz oszczędzić, to przemyśl nocleg poza Warszawą (Piaseczno, Legionowo, Pruszków etc) i popatrz na dojazdy. Z takiego Piaseczna masz dojazd do Centrum w 35 minut a sumarycznie wyjdzie Ci mniej niż 200 zł.
  • Odpowiedz