Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Musze zajechać do warszawy na jeden dzień i szukam noclegu.
Zawsze miałem kogoś gdzie mogłem przekimać ale nie tym razem i chciałbym sie zapytać gdzie najlepiej szukać
Która strona jest dobra do wyszukiwania ogłoszeń i czy może coś polecacie gdzie można się ulokować na noc?
Szukam czegoś by nie było to drogo ~200zł na dwie osoby i żeby to było z spanie #!$%@? wie kim , dziwnych warunkach.
Nie musi to także być w centrum ale dało się rano w sobotę dojechać spokojnie do centrum.

#hotel #warszawa #podroze #noclegi

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63bb1d22bab6bef5c0904d51
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 14
OP: @SEGATASANSHIRO: Serio tak drogo? A ja myślałem że to nad morzem w sezonie zdzierają z człowieka
W sumie dużo nie potrzebuje jak łózko i łazienka. Ale żeby tyle płacić za nocleg to chyba kogoś powaliło. Zabawne są te ceny powyżej 5 stów za noc gdzie do dyspozycji masz po prostu wyremontowane mieszkanie xDDDDDD
Z tego co patrzę to zostają prywatne mieszkania i pokój w nich i liczyć że jakoś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: hotel Gromada w centrum, można ogarnąć spanie za ok 250 złotych, tylko trzeba dobrze popatrzeć gdzie się robi rezerwacje, bo na te sama datę potrafią być różnice nawet 100 zł
Nie musi to także być w centrum ale dało się rano w sobotę dojechać spokojnie do centrum.

@AnonimoweMirkoWyznania: Jak bardzo chcesz oszczędzić, to przemyśl nocleg poza Warszawą (Piaseczno, Legionowo, Pruszków etc) i popatrz na dojazdy. Z takiego Piaseczna masz dojazd do Centrum w 35 minut a sumarycznie wyjdzie Ci mniej niż 200 zł.