Wpis z mikrobloga

Przegladam sobie tag wieczorem i ze zdumieniem odkryłem, że fetysz #cuckold nie jest wcale taki rzadki. Alpha zapłodni, beciak wychowa #natura. Dla kazdego szanującego siebie mezczyzny - posiadanie dziecka przez kobietę jest dealbreakerem. Nie ma znaczenia, czy jest to wdowa (chociaz tu jej z całego serca współczuję) czy po prostu nie potrafila sie zabezpieczyc przy przygodnym seksie. LIczy się fakt utrzymywania i wychowania nieswojego dziecka. Ponadto - tacy ludzie jak @nativ psuja rynek. Gdyby kobiety wiedziały, że umrą bez mezczyzny bedac samotna matka, to byloby ich mniej (nie zero, trochę by ich bylo na pewno wdowy + te ktore sie nie potrafia zabezpieczyc przed ciaza).

#blackpill #zwiazki #redpill #samotnematki #logikarozowychpaskow
Pobierz przegryw162cm - Przegladam sobie tag wieczorem i ze zdumieniem odkryłem, że fetysz #c...
źródło: comment_1673213163mD20aiT7tGoyPets4ZqUzV.jpg
  • 12
@przegryw162cm: Sytuacja, w której racjonalnie myślący, pewny siebie i pozbawiony kompleksów mężczyzna wiąże się świadomie z samotną matką może jedynie powstać właśnie w sytuacji gdzie ona jest wdową. Uważam to za jedyne dopuszczalne branie takiej kobiety za żonę. Było, minęło, stało się, chłop umarł czy zginął, nie ma go i nie będzie, zdarza się choć rzadko, ale jednak.

Natomiast mężczyzna, który bierze świadomie za żonę kobietę posiadającą dziecko, która jest po
@przegryw162cm: Ale trzeba być zdesperowanym żeby poznając nową kobietę za zaletę brać argument typu

Jej dziecko ma już 3 lata, więc odpadają kolki i pampersy

No tak bo to normalnie oczekuje to wycierany dupy obcemu dziecku XD.

Jak dla mnie jedyna kobieta z dzieckiem jaka może mnie zainteresować to taka, której dziecko ma 20 lat i jest samodzielne. Problem w tym, że jeszcze nie widziałem kobiety, która spełniała by ten warunek
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AnonimoweLwiatko: nie rozumiesz widzę tego co op napisał. Pisał o fetyszu. Więc pytam się co ma wspólnego "popularność" cuckoldry do tego, że ktoś nie własne dzieci wychowuje. Historyczne znaczenie tego terminu to co innego jak fetysz o takiej nazwie.
Jak dla mnie jedyna kobieta z dzieckiem jaka może mnie zainteresować to taka, której dziecko ma 20 lat i jest samodzielne. Problem w tym, że jeszcze nie widziałem kobiety, która spełniała by ten warunek dziecka i jednocześnie mi się podobała ( ͡° ͜ʖ ͡°).


@CloudSpanner niestety kobiety posiadajace 20-letnie dzieci maja wiecej niz 20 lat ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@przegryw162cm uu ale dupa pękła.

Haha
To Lepiej być samotnymi i wylewać żale na wypoku.
Niz związać się z wdowa ?

Wiesz, że jest więcej mężczyzn niż kobiet.
Więc część mężczyzna jest skazana na samotność.

Wdowa miła męża, chłop umarł zero przeszkód. Czysty start.
Co z bezpłodnym chłopem, który chciałby by mieć dziecko a nie może.
Świat nie jest zero jedynkowy.

Ale nie, wam potrzeba dziewicy nietkniętej.
Bo inaczej to wam honor
To Lepiej być samotnymi i wylewać żale na wypoku. Niz związać się z wdowa ?


@nativ: Tak

Więc część mężczyzna jest skazana na samotność.


Samotność > wychowywanie i utrzymywanie nieswojego dziecka

Co z bezpłodnym chłopem, który chciałby by mieć dziecko a nie może.


Słyszałeś o czymś takim jak adopcja? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale nie, wam potrzeba dziewicy nietkniętej.


Jest to jedyna sensowna opcja na LTR.

Bo