Wpis z mikrobloga

dawno sie tak nie obsralem ze strachu


@ska87: przeszedłem z dwa lata temu, obsrany mocno ( ͡° ͜ʖ ͡°) pod koniec gry się nauczyłem walczyć mniej więcej bez napiny, ale i tak w niektórych miejscach to nie pomagało bo wróg nieśmiertelny i trzeba się chować ( ͡° ͜ʖ ͡°) #!$%@? sadyści z capcomu.

najlepsze, że dostałem na święta teraz w steam gifcie od
@ska87: mam gorąco jak mi w Skyrim wyskoczy Draugh w krypcie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Próbowałem Outlast, Amnesia, Prenumbra, Alien Isolation, ale wszystko do pierwszego strachu i dalej nie mogę, normalnie mam blokadę
@Aeterna: ja grałem w horrory zanim się urodziłeś i dalej jestem obsrany ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Alien Isolation


@JicchakPerec: tę perełkę będę polecać mimo wszystko, jest świetnie zbalansowana i daje masę satysfkacji. plus jestem fanem ksenomorfa. przy dlc, w którym wyłączają ci radar, wsadzają do szybów wentylacyjnych a przez radio mówią, gdzie jest ksenomorf to prawie na zawał zszedłem, coś pięknego.
@inrzynier: Village ma jeden mocny segment (i kolejny w DLC), ale poza tym gra jest lajtowa względem siódemki, która jest chyba bądź co bądź najstraszniejszym Residentem, zwłaszcza w trybie Madhouse. Odpalaj bez strachu i baw się dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@inrzynier: a ja gram w horrory odkąd się urodziłem, począwszy od Alone in The Dark. Może dlatego aż tak na mnie nie działają + dużo mechanik jest dla mnie przewidywalnych. Nie zmienia faktu że RE 7 jest epickie
@ska87: ja tak mam z Alien: Isolation, do teraz nie przeszedłem a płyta leży na Xboxie i czeka ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie mam nerwów, żeby spierniczać przed obcym i się srać w każdym momencie czy go czasem obok nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Village ma jeden mocny segment (i kolejny w DLC), ale poza tym gra jest lajtowa względem siódemki, która jest chyba bądź co bądź najstraszniejszym Residentem, zwłaszcza w trybie Madhouse. Odpalaj bez strachu i baw się dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ladykagami: na pewno odpalę, na razie mam wymówkę bo dlc do doom eternal kończę ( ͡° ͜ʖ ͡°) a w biohazard najlepsze było,
@inrzynier: wiem, że to perełka, ale ręce mi się trzepią jak mam naraz biec i wpisywać jakiś kod, kiedy słyszę to tuptanie za sobą XD. Momentalnie zapominam kod jaki mam wpisać
Zbieram się do powrotu do tej gry już od jakichś 2 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@inrzynier: czasem jest moment kiedy jest wystarczająco daleko, żeby wybiec i zrobić coś bardzo szybko ( ͡° ͜ʖ ͡°). Może wrócę. Bardzo chciałbym spróbować w to zagrać z modem VR ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ofc z założonym pampersem
@inrzynier: btw jak lubisz horrorowe klimaty, to polecam Scorna ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie wiedzie za rączke, trzeba cały czas być czujnym. Krótkawa gierka, ale mi się bardzo podoba. Tylko najlepiej kupić na promce, bo za pełną cenę nie warto imo