Wpis z mikrobloga

Julka studentka uwaza ze jak studiuje Zarzadzanie to ma kompretencje do bycia menadzerem i zarabiania ponad 8k na reke xD

Pelno takich, zycie ich brutalnie zweryfikuje jak beda #!$%@? za 4k w gownokorpo i polowe oddawac na wynajem pokoju w warszawce xD

#przegryw
BoroPrimorac - Julka studentka uwaza ze jak studiuje Zarzadzanie to ma kompretencje d...
  • 43
  • Odpowiedz
@cielak44: ona dopiero zaczęła studiować więc może jak skończy studia faktycznie będzie zarabiać 8k co zdewaluuje się do obecnych 4k które bierze kierownik na start przygody z zarządzaniem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BoroPrimorac: Osobiscie znam kilka przypadkow po Szkolach Zarzadzania i Marketingu gdzie kazdy zlozyl po kilkanasie i dziesiat cefałek na stanowiska menedżerskie, kierownicze (markety, sklepy, januszeksy itd.) i jakiez to zdziwienie ze nigdzie sie nie udalo
¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@BoroPrimorac: beda #!$%@? za 4k albo wcale nie #!$%@? ale beda mialy mirasa programiste 15k i w rzeczywistosci te swoje 4k beda #!$%@? na kosmetyki i mikrodermabrazje w salonie medycyny estetycznej ( ͡° ͜ʖ ͡°) a te bardziej ogarnięte jeszcze bardziej kasiastych typów
  • Odpowiedz
@worldmaster: A ja sam studiowałem zarządzanie, nie skończyłem i kasa rzędu 20k b2b, zajmuję się trochę czym innym niż uczyli, ale w pewnych aspektach trochę korzystam z tego co się uczyłem na studiach, bardziej był to pretekst żeby rodzice pozwolili mi się rozwijać w tym w czym się teraz realizuje i łożyli na moją edukację. Inni znajomi ze studiów często właśnie albo HR, albo PM (niekoniecznie IT), albo część poszła w
  • Odpowiedz
@shiverr: Raczej śmieją się nie dlatego, że ma zostać menago, tylko dlatego, że zaczeła dopiero studia i myśli, że ten kierunek pozwoli jej odrazu wskoczyć na wysokie stanowisko, a tak nie jest.

Żadna firma nie zatrudnia osoby bez doświadczenia w zarządzaniu na stanowisku kierowniczym. Zdobycie kompetencji kierowniczych to najczęściej droga od specjalisty w górę w danej dziedzinie. czyli najpierw musisz być zwykłym robolem i awansować, a potem sukcesywnie można zmieniać robotę.
  • Odpowiedz
Nic tak nie bawi jak banda chłopów po 30 co siedzi i się śmieje z dziewczyny bo sobie zażartowała, ona będzie przynajmniej te 4k zarabiać a wy siedzicie u matki w piwnicy i pewnie nawet minimalnej nie macie XD
  • Odpowiedz
@BoroPrimorac: https://www.kozminski.edu.pl/pl/oferta-edukacyjna/studia-i-stopnia/zarzadzanie-i-psychologia-biznesu nie ma to jak wydac 50k, aby skonczyc w HR ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mrcino: jesli trafilem to jednak jedna z najlepszych w regionie uczelni, chociaz kierunek niezbyt perspektywiczny jesli wybrala go pod "bycie managerem", a sylabu to typowa psychologia z paroma przedmiotami finansowymi, zeby nie wrzucac zwyklej psychologii do uczelni ekonomicznej ;p
  • Odpowiedz
@BoroPrimorac: ja #!$%@?. jak januszeksy placa malo to jeczycie. jak ludzie maja wymagania i nie pracuja za psi #!$%@? to tez jeczycie. no #!$%@?. caly czas pisanie, ze hurr durr moi starzy to mieli kult #!$%@?, a jak typiara chce dobra kase i wygodna robote to obraza majestatu ¯\_(ツ)_/¯
mnie to bardziej zasmucil ten nastepny po niej co z anglii przylecial funtow #!$%@?. jakie narodowosci pracuja z toba na magazynie? CZARNI
  • Odpowiedz
@BoroPrimorac: nie wiem co cie smieszy, za granica calkiem normalna pensja 2kE, tymbardziej za jakies zarzadzanie, a polaczki sie pruja bo jak to tak tyle zarabiac XDD nic tylko zacytowac kawal o kotlach i polakach
  • Odpowiedz
@BoroPrimorac jeszcze z jaką dumą wypowiedziane ,,zarządzanie i technologię biznesu" xD
Podziwiam je za tą przesadną pewność siebie zmieszaną z pychą i arogancją. W ogóle ciężko sobie wyobrazić, że ktoś w ogóle może mieć taki mindset, ja nawet w największym stadium odklejenia w moim życiu nie sięgnąłem nawet odrobinki tego co te baby mają w głowie.
  • Odpowiedz