Wpis z mikrobloga

Jednak przejscie z #jmdi na #vectra to był w #!$%@? głupi pomysł xD

Jeśli ktoś wpadnie na taki cudowny pomysł jak ja, zapomnijcie, odcina mi internet co kilka godzin na kilka sekund (te wyszarzone prostokąty to całkowity brak internetu)

Zapewnienia że "w budynku jest zapasowy kabel który się załącza w razie gdyby główny przestał działać" można wsadzić między bajki.

Tanio, ale przynajmniej #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rabusek - Jednak przejscie z #jmdi na #vectra to był w #!$%@? głupi pomysł xD

Jeśl...

źródło: comment_1673197287CyWr2acc0RtuL4qBv2L1RT.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@Rabusek: Natychmiastowe wypowiedzenie umowy z powodu wprowadzenia w ofercie w błąd konsumenta i zapewnien infolini niezgodnego ze stanem faktycznym usługi.
  • Odpowiedz
@FulTun: serio udało Ci się rozwiązać umowę w ten sposób? Zasadniczo internet jest nieużywalny do niczego poza przeglądaniem internetu w takim stanie.
  • Odpowiedz
@CZechuXX: PeakHour na maca, zainstalowałem w trakcie 14 dniowego okresu próbnego i nie zaobserwowałem dropoutów. Teraz jest tragedia, jakakolwiek gra online odpada (już przebolałbym te 200ms pingu, ale nie całkowite zerwanie połączenia)
  • Odpowiedz
@Rabusek: nie miałem jesszcze takiej kaszany u siebie. A to wwygląda jak by sieć na bloku brała sygnał z anteny z budzikiem który jest mega skopany lub zasilanie do niego by było ciągnięte z daleka lub z gówno styku ośfietlenia klatki schodowej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Rabusek: ogarnij technika z Vectry by sprawdził testerem jakość kabla z mieszkania do routera i z routera do ich najbliższego urządzenia.

Kumpel w Gdyni miał podobny przypadek, całkiem nowy blok, i wyszło na testerze przerwanie kabla w jednym miejscu. Okazało się, ze w hali garażowej ktoś wiercił w ścianie i lekko naruszył przewód.
  • Odpowiedz
@cofko: napisalem mail, w pon bede sie znowu dobijał.

Jak mnie odeślą że przeciez "juz jest ok" to bede do uokik pisał. Co innego wysoki ping, co innego całkowity brak internetu. NIech sie gonią
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FulTun: Gdańsk, u mnie od wczoraj nie działa internet i telewizja.

Drugi raz w tym miesiącu, kiedy usluga jest niedostępna przez kilkanaście godzin.
  • Odpowiedz
@Norbercikk: Na Ujeścisku jest słaba instalacja kablowa kładziona jeszcze za firmy Home Net Technologi. Po srtychach kable w wacie idą, bardzo długie odcinki a swicze są w słupkach na drodze często zalane. Adminem tam był Wrona. Paskudny gruby admin podpi3rdalacz, karierowicz i menda jakich mało.
  • Odpowiedz