Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Laska z która spotykałem się przez rok rocznikowo miała lat 40 ale mentalnie 14. Nawet wyższe wykształcenie nie pomogło. Wyjaśniło się po długim czasie dlaczego nie chce ze mną być. Otóż problemem było moje imię. Wróżka poprzez email (za opłatą rzecz jasna) napisała jej ze połączenie mojego i jej imienia to zła koniunkcja czy o ch tam chodzi.

Oprócz tego tak się zastanawiam - nawet dorosłe kobiety mają problem z tym żeby same z siebie napisać pierwsze. Aby robić gównoburze na Fejsie to pierwsze ale żadna nie potrafiła wysłać na msg wiadomości typu hej co robisz co robisz na obiad albo czy mam ochotę wyskoczyć tu i tam. Jak ja nie napiszę to cisza. I potem te zdawkowe odpowiedzi coraz rzadziej i rzadziej. Czy laski nie potrafią podjąć nomen omen męskiej decyzji i od razu napisać nie jestem zainteresowana dalszą znajomością tylko wszystko się musi tak rozmydlić licząc że przez to olewke ktoś po prostu stwierdzi że nie warto na was tracisz czasu? #logikarozowychpaskow #zalesie #randkujzwykopem #zwiazki #magia #ezoteryka
Pobierz c.....g - Laska z która spotykałem się przez rok rocznikowo miała lat 40 ale mentalni...
źródło: comment_1673192323fNpUAEfeR7W1guEhxFWkjR.jpg
  • 18
Czy laski nie potrafią podjąć nomen omen męskiej decyzji i od razu napisać nie jestem zainteresowana dalszą znajomością tylko wszystko się musi tak rozmydlić licząc że przez to olewke ktoś po prostu stwierdzi że nie warto na was tracisz czasu?


@czarnobialyblog: bezpieczniej założyć że każda z nich to strata czasu. A to co ona chce/mówi że chce/myśli/robi to są całkowicie niepowiązane ze sobą sprawy.

miała lat 40 ale mentalnie 14


@
żadna nie potrafiła wysłać na msg wiadomości typu hej co robisz co robisz na obiad albo czy mam ochotę wyskoczyć tu i tam. Jak ja nie napiszę to cisza. I potem te zdawkowe odpowiedzi coraz rzadziej i rzadziej. Czy laski nie potrafią podjąć nomen omen męskiej decyzji i od razu napisać nie jestem zainteresowana dalszą znajomością tylko wszystko się musi tak rozmydlić licząc że przez to olewke ktoś po prostu stwierdzi że
dla obu zainteresowanych stron wydanie bezzwłocznej decyzji byłoby przecież najbardziej korzystne. Facet by wiedział na czym stoi, kobieta miałaby natręta z głowy. Czemu one się nie posługują taka prosta logiką tylko utrudniają sytuację sobie i nam ?


@czarnobialyblog: "Problem" w tym, że kobieta może zwyczajnie chcieć atencji, więc dla niej trzymanie faceta w "boksie startowym" jest korzystne bo dostaje czego chce a to czego Ty chcesz jest dla niej bez znaczenia