Wpis z mikrobloga

nie powiesz mi że ten portal nie składa się głównie z przegrywów i miziginów


@szzzzzz: Jak dobrze poblokujesz konkretne tagi to wykop to w sumie fajne miejsce, co innego podawać merytoryczne i logiczne fakty poparte badaniami lub długą obserwacją i wyciągnął wnioski a nie pisanie "j---ć baby" bo tak. Sam mam kobietę ale uważam że trafiła mi się jedna na milion z wielu powodów, nie uznaje prostytucji, rozwiązłości, nie jest
  • Odpowiedz
No bo 26 latka to już przecież bardzo stara baba XD przegrywy są tutaj mocno odklejone


@dexterpol: Przegrywy dążą do 18-latek, bo sądzą, że były może jeszcze nietknięte przez chada XDD To samo co szukanie dziewic. Jakiś f----z i problem z akceptacją siebie.
  • Odpowiedz
@donmario: @WyuArtykyu: Okej, albo wy mnie nie zrozumieliście, albo ja inaczej zrozumiałam cytowany komentarz.

"Wyszalały się to niech starzeją się z godnością bo miały swój czas [...] Czasami dopiero studia/początek pracy to dla faceta początek."
Ja rozumiem to tak, że kobiety szalały jak były gówniarami, ale w końcu przestały, mając lat dwadzieścia kilka, postanowiły się ustatkować. A faceci często nie są dojrzali do poważnego związku nawet mając lat
  • Odpowiedz
Ja rozumiem to tak, że kobiety szalały jak były gówniarami, ale w końcu przestały, mając lat dwadzieścia kilka, postanowiły się ustatkować. A faceci często nie są dojrzali do poważnego związku nawet mając lat 30, bo dopiero na studiach zaczynają szaleć.


@ostrzyjnoz: Ja rozumiem to tak że kobiety uważają cechy tych z którymi się umawiają przez kilka lat, jeden po drugim, za atrakcyjne. Uważają tych których unikają za nieatrakcyjnych. To raczej dość logiczne.

26 lat, nagle rzekomo odmienia im się kompletnie to co uważają za atrakcyjne. Problem w tym że ja w to nie wierzę. W najlepszym przypadku robią to z pragmatyzmu a nie miłości, i będą wierne. W najgorszym - bez wierności. Facet oczywiście nie ma możliwości określenia jak to
  • Odpowiedz