Wpis z mikrobloga

@Gustavo_Fring: Widzę ostatnio trochę memów o starzejących się rózowych. Ale w sumie o co one dra picze. Wyszalały się to niech starzeją się z godnością bo miały swój czas. A nie każdy niebieski tak ma. Czasami dopiero studia/początek pracy to dla faceta początek. I dla niego początkiem ma być to co dla rózowej jest końcem? Trochę hipokryzja.
  • Odpowiedz
Ale w sumie o co one dra picze. Wyszalały się to niech starzeją się z godnością bo miały swój czas.


@dondonu: xD
A może to po prostu faceci dojrzewają zbyt długo, zbyt wolno? ;)
  • Odpowiedz
@PochodnaFunkcji: ja, mental dziecka tak do 23-24 roku życia ale jak ktoś ma dość silną psychę na #!$%@? głupot kogoś kto myśli że wszystkie rozumy pozjadał to niech korzysta... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@StdPtr: No kto rozmawiał ten wie że to jest przepaść intelektualna i kulturowa.
Trzeba mieć naprawdę silną psychikę, żeby to znieść, a brać taką relacje inaczej niż seks to już naprawdę trzeba mieć standardy na ciekawym poziomie.
  • Odpowiedz
@Gustavo_Fring: no mi to wygląda na jakąś projekcję bólu dupy tych różowych...ja tam nie wiem co ja miałbym robić z laską sporo młodszą ode mnie. Spełniać jej zachcianki i w zamian ruchać młode ciało? Jak mnie takie coś w ogóle nie interesuje, to samo można mieć za 300-400 zł.
  • Odpowiedz
@Gustavo_Fring: Najlepsze że one same mając po 16 lat leciały na starszych chłopaków mających auto i mogących je powozić w nocy, a jak magia zaczęła pryskać i zaczęły się robić mniej atrakcyjne najczęściej przez sposób w jaki żyły i myśląc że wiecznie będą młode i piękne. Teraz jak już przez swój charakter, styl życia czy wygląd nie są już pożądane przez facetów to drą cipy bo facet woli wziąć małolatę niedoświadczoną
  • Odpowiedz