Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Gustavo_Fring: Najlepsze że one same mając po 16 lat leciały na starszych chłopaków mających auto i mogących je powozić w nocy, a jak magia zaczęła pryskać i zaczęły się robić mniej atrakcyjne najczęściej przez sposób w jaki żyły i myśląc że wiecznie będą młode i piękne. Teraz jak już przez swój charakter, styl życia czy wygląd nie są już pożądane przez facetów to drą cipy bo facet woli wziąć małolatę niedoświadczoną
  • Odpowiedz
@skitarii: ale to poniżające dla faceta. Jeszcze niech przyjdzie styrany z pracy, a kobieta w domu. I dostanie takie coś na twarz. A pieniądze za seks to już w ogóle grubo. Tak jak by dla kobiety był jakiś wielki problem. Jak ktoś dostanie cennik za seks od żony to niech powie że pójdzie gdzieś indziej bo woli inne usługi xD
  • Odpowiedz
@shroon: co znaczy, że cie nudzą? Jak wyglądaja rozmowy trzydziestoparolatka z osiemnastolatką? Dej jakiś przykład, albo chociaż nakreśl kontekst, żeby można było zrozumieć co masz na myśli xd
  • Odpowiedz
bo facet woli wziąć małolatę niedoświadczoną i dosłownie ją wychowa żeby była jak najlepsza dla niego, a nie latała za każdym kto jej coś może materialnego zaoferować lub fajną "przygodę" z nim przeżyć


@Atencjuszhehe: Jeśli uważasz że człowieka można po prostu wychować sobie pod swoje wymagania i aby była wierna jak pies to czeka cię piękny zimny prysznic pewnego dnia xD
Ale nie dziwi mnie że siedzisz na #przegryw i #
  • Odpowiedz
No i że nawet 26 latek będzie często wolał 18 latkę niż rówieśniczkę z wielu powodów.


@Kambiodolor2137: A w życiu xD Mentalny skok między kimś kto ma 18 lat vs 20 parę to jest kuźwa jak marsjański wielki kanion. Nigdy nastki do normalnego związku.
  • Odpowiedz
@elokompaniero: Znam wiele przypadków gdzie chłop +23 lata był z dziewczyną 16 lat i dziś niektórym stuka kilka lat związku. To co napisałaś to przypadki gdzie małolatka szuka wrażeń bo chłop starszy i ma auto, a starszy chłop to wykorzystuje żeby pobzikać małolatkę. My mówimy tutaj o stałym związku z młodszą dziewczyną
  • Odpowiedz
Jeśli uważasz że człowieka można po prostu wychować sobie


@L3gion: Chodziło mi raczej o tym że jak z małolatką jesteś i pokazujesz jej inne trochę rzeczy niż typowy badboy to stworzysz z nią normalniejszy związek bo nie będzie miała wpływów od innych zjebów którzy będą jej zaburzać pogląd na wiele rzeczy. Powiedz szczerze która dziewczyna może być normalniejsza, taka co w wieku 21 lat ma za sobą 4 letni związek i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Atencjuszhehe: ja nie znam ani jednego xd znam przypadki gdzie koleś 30+ zrobił dziecko jednej malolacie 20 po czym ją zostawił z gowniakiem dla kolejnej; znam też przypadki związków ludzi od gimbazy/licbacy ale z przerwą pół roczna czy roczna podczas której sie obydwoje wyszaleli i potem do siebie wrocili jak gdyby nigdy nic xd

Szczerze to nie wierzę w takie przypadki które opisujesz, póki z nimi nie mieszkasz nie wiesz jak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Atencjuszhehe: ja myślę że z tą 2 bo ta 1 się nie wyszalała i będzie prędzej czy później szukać wrażeń xd nie doceni dobrego faceta bo go po prostu nie rozpozna. Zresztą to samo tyczy się facetów, póki się chłop nie przejedzie to nie doceni dobrej dziewczyny dlatego incele się nie nadają do poważnych związków.
  • Odpowiedz
@elokompaniero: Szkoda że Ty widzisz tylko z perspektywy tego że facet chce zdominować dziewczynę i dlatego woli młodszą, a nie widzisz prostej przyczyny dlaczego facet woli młodsze.

Mam 26 lat i niejednokrotnie rozmawiam z 16-19 latkami i łatwo znaleźć wspólny temat rozmów. Jeśli myślisz że ta śmieszna granica wieku oznacza że nie można z kimś porozmawiać to współczuje Ci bardzo.

Faceci wolą młodsze dziewczyny nie tylko dlatego że są ładne i
  • Odpowiedz
@Gustavo_Fring: Co Wy macie za urojenia xD Pierwsze słyszę, żeby laski miały taki problem. Fanfiki zacznijcie pisać, a nie memy robić bo najgorsze, ze po komentarzach widać, że część facetów w to wierzy. Albo nie wierzy ale zaplusuje wszystko co dowala babom :D
Pewnie się zdarzą pojedyncze osoby z tak głupim myśleniem, ale durne osoby są niezależnie od płci :D
A teraz idę płakać, że mi Ukrainki i nastolatki Was odbierają
  • Odpowiedz
ja myślę że z tą 2 bo ta 1 się nie wyszalała i będzie prędzej czy później szukać wrażeń xd nie doceni dobrego faceta bo go po prostu nie rozpozna


@elokompaniero: Dobra Ty jesteś trollem XD Jesteś dziewczyną sądząc po pasku, a #!$%@? jak typowy #przegryw z tagu że każda dziewczyna musi się wyszaleć i musi ją wyruchać minimum 10 knag zanim się ustatkuje XD
  • Odpowiedz
@Gustavo_Fring: ja to bym chciał mieć dziewczynę starszą ode mnie, problem w tym że jakby te dziewczyny nie dbają o siebie. Chodzą regularnie do fryzjera malują się jasne, ale żadna nie poćwiczy na siłowni mięśni kegla i ud żeby mi rozwalić głowę jak arbuza.
  • Odpowiedz