Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kkazbl: nie ma dramatu. Przy odbiorze wyszły jakieś głupoty typu jedna szyba do polerowania albo zarysowana balustrada balkonu
Wszystko naprawili. Jeszcze się dogadałem ze wyburza mi ścianę działową i wyniosą gruz w zamian za odpuszczenie jednej nierówności na ścianie. Generalnie mieszkam drugi rok i póki co nic nie wyszlo
  • Odpowiedz
@Kkazbl: żadne z nich premium ale robią raczej solidnie, bez jakichś marketingowych zagrywek ani ściem. Można kupować

poznałem dwóch kierowników budów w atalu z różnych miast i na tej podstawie opinia
  • Odpowiedz
@Kkazbl: we Wrocławiu jeden blok się sypie, elewacja zewnętrzna. Nadzór budowlany się #!$%@?, atal umywa ręce, sprawa ląduje w sądzie. Więc pewnie jak zwykle "to zależy"
  • Odpowiedz
Wiecie co, specjalnie się zarejestrowałem tylko po to żeby podzielić się swoją opinią o Atalu. Kupiłem mieszkanie w inwestycji atal residence III w Krakowie. Czekam już 6-ty miesiąc na odpowiedź w sprawię reklamacji. Ta firma to jakaś patologia. Ci ludzie mają w dupie ustawowy termin 2 tygodni na odpowiedź. Jeśli cokolwiek chcecie u nich załatwić to musicie codziennie do nich dzwonić.
  • Odpowiedz
@Kkazbl: w razie jakichkolwiek problemów (a uwierz mi że będą) atal będzie robił odrzucał wnioski uważając że wszystkie usterki to błędy użytkowania.
  • Odpowiedz