Wpis z mikrobloga

@NoToTenTego u nas tydzień dwa ma się na zrobienie kilku zadań w których "klika się" po produkcie. W międzyczasie każdy stawia sobie środowisko lokalne itp.

Nie ma presji czasu, potrzebujesz tydzień to masz tydzień, potrzebujesz dwa to masz dwa.

Potem dołączysz do konkretnego zespołu, dostajesz kogoś kto się Tobą opiekuje i dostajesz pierwsze proste taski
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NoToTenTego: zależy od wielkości firmy i czy ma swój produkt czy są podwykonawcą. Mi po 2 tygodniach nie byli w stanie załatwić dostępów, więc robiliśmy pair programming. Czyli kolega pisał a ja zadawałem pytania i dawałem rady.

Pierwszy tydzień to i tak zwykle szkolenia HRowe, BHP, czas na po instalowanie aplikacji na komputerze. Zapoznanie się z toolingiem w firmie Itp.
@NoToTenTego: u mnie pierwszy tydzien to jakies odpalamie srodowiska i rozmowki z buddym, pierwszy miesiac-dwa to jakies gowna z backlogu typu zmien tekst w headerze albo popraw margines czy zrob pole mandatory, zeby wgryzc sie w projekt. Do tego zadne estymaty i tym podobne Cie nie dotycza