Wpis z mikrobloga

@Nanocaddo: siema, będę przechodził na smarta jako sprzedający ale powiedzcie mi czy to faktycznie płaci się tylko tyle ile w tabelce jest opisane? I gdzie nadajecie, bezpośrednio allegro? Może być odp na PW :)
  • Odpowiedz
  • 0
@bsl: Standardowa przezroczysta szpula do filamentu waży około 240g a nasza 200g :) nasza wygląda tylko tak masywnie. Mamy szpule od Green-Spool
  • Odpowiedz
Tak z ciekawości - jaki procent ceny stanowi szpula i czy rozważaliście #masterspool?


@Diabl0:

odpowiem za nich - okolo 10%

a jedyny #masterspool jaki ma sens, to ten wprowadzony ostatnio przez pruse - czyli szpula to plastikowe, odczepiane boki i tekturowa rura, przy refillu filament jest caly czas na tekturowej rurce :) - jedynie boki doczepiasz
  • Odpowiedz
@Nanocaddo: Z uwagi na bardzo atrakcyjną cenę poszło zamówienie testowe, ale mam jeszcze kilka pytań i uwag:

Jak to wygląda u was z powtarzalnością kolorów? Jakie szanse że kupiony dzisiaj czerwony będzie taki sam jak ten kupiony za pół roku?

Jaka tolerancja/kontrola jakości?

Dlaczego znowu ceny w waszym sklepie są wyższe niż na alledrogo?

Myśleliście nad dodaniem gotowych profili do kilku najpopularniejszych drukarek (Prusa, Ender) i Slicerów? Osobiście nie lubię przy
  • Odpowiedz
Chodzi mi ogólnie o pozbycie się leżących wszędzie pustych szpul które szkoda wyrzucić (te wszystkie przydasie) ;)


@Diabl0:

Ale szpule prusowskie sa genialne - puste nie zajmuja duzo miejsca (to sa same boki szpuli), tekture mozesz wywalic do recyklingu.
Na upartego, mozesz sobie tez wydrukowac adaptery.

A genialnosc tego rozwiazania jest w miejscu, w ktorym okazuje sie, ze nie musisz niczego drukowac. Kupujesz jedna zwykla rolke i masz gratis boki do
  • Odpowiedz
#druk3d Drukował ktoś już coś może? Jakieś opinie?
@Nanocaddo W wyynikach wyszukiwania na allegro macie białe zdjęcie przy niebieskim filamencie i żółte przy zielonym. Chyba, że ten kanar to zielony (ale, bodajże wczoraj, chwaliliście się ciemnym zielonym). Poprawka -- nie tylko w wyszukiwaniu. Są po prostu pomieszane.
edit: pisząc niebieski miałem na myśli błękitny.
  • Odpowiedz
Z uwagi na bardzo atrakcyjną cenę poszło zamówienie testowe


@Diabl0: daj znać jak coś wydrukujesz na tym... może i ja się skuszę jak będzie coś warte
  • Odpowiedz
  • 0
@sylwek2k: Pomysł na takiego mastera jak Prusa był już dawno ale nie da się zrobić wszystkiego na raz. Tak jak wprowadzić 100 kolorów z każdego materiału ( ͡° ͜ʖ ͡°) masterspool to plan na przyszłość
  • Odpowiedz
@Nanocaddo: błękitny jest 1.2kg ? za tą samą cenę co inny kolor za 1kg ? to błąd czy faktycznie tak jest?
i z czego wynika podwyższona cena grafitowego ?
  • Odpowiedz
  • 0
@Diabl0: Barwniki mamy z palety RAL, wiec zawsze producent wysyła takie jak są w palecie. Używamy zawsze tych samych proporcji barwnika z granulatem. Ceny na sklepie są nieaktualizowane bo jest ciagle w fazie testowej. Z reszta na Allegro macie darmowa wysyłkę :) Jeżeli chodzi o zdjęcia wydruków to już wzięliśmy sobie to do serca i beda robione zdjęcia pokazowe
  • Odpowiedz
  • 0
@vaio: Tak jest 1.2 kg bo jeszcze został z akcji startowej :) grafit glitter jest droższy ze względu na cenę barwnika. Nie wiemy czy będziemy go jeszcze produkować :) trzeba będzie zrobić ankietę w przyszłości
  • Odpowiedz
Pomysł na takiego mastera jak Prusa był już dawno ale nie da się zrobić wszystkiego na raz. Tak jak wprowadzić 100 kolorów z każdego materiału ( ͡° ͜ʖ ͡°) masterspool to plan na przyszłość


@Nanocaddo:

czyli juz za pozno, bo pierwsze szpule sprzedaliscie - wlasnie to jest potega prusy, ze mieli odpowiednie normalne szpule, wiec teraz maja latwo wprowadzic fajne refile.

tak samo, jak oplaca sie zakupic
  • Odpowiedz