Wpis z mikrobloga

@seanconnery: Dlatego mieszkam w domu rodzinnym, mimo, że żona też pracuje i ma jakieś 4,5k, czyli łącznie mamy jakieś 10k netto. Zbieramy na wkład własny, a mam wrażenie, że ceny domów i tak nam odlatują. Rosną szybciej, niż my jesteśmy w stanie odłożyć.
@seanconnery: Dlatego mieszkam w domu rodzinnym, mimo, że żona też pracuje i ma jakieś 4,5k, czyli łącznie mamy jakieś 10k netto. Zbieramy na wkład własny, a mam wrażenie, że ceny domów i tak nam odlatują. Rosną szybciej, niż my jesteśmy w stanie odłożyć.


@pedros92: 10k netto to są ledwo pieniądze na mieszkanie, na pewno nie na dom
@Ogau: Pięknie to brzmi w warunkach korporacji ale prowadząc małą firmę i zatrudniając do 10 osób to k***a powodzenia xD


@robertx: Jak nie jesteś w stanie tak zaplanować firmy to ją zamknij
@kaaban: mam nadzieję, że żartujesz, jesli nie to jesteś niezły imbecyl


@krtk87: pytam w czym dla gospodarki lepsza jest baba siedząca w małym sklepiku x100 sklepików = minimum 100 pracowników VS 20 pracowników marketu, który nie dość że robi to samo to jeszcze oferuje lepsze ceny? a pozostałe 70 osób może robić rzeczy mające realny zysk dla gospodarki.

Słucham gdzie w powyższym jest błąd
@kaaban: jak masz samochód to możesz sobie jeździć i do sklepu 10km, poczytaj o wykluczeniu komunikacyjnym to zrozumiesz że takie sklepiki tez są potrzebne
Ihmo jak mam odpalać auto i jechać do marketu po jedna rzecz, wole się przejść spacerkiem 300m i dopłacić 50gr ¯\(ツ)