Wpis z mikrobloga

@robertx: gówno warty dowód anegdotyczny jak i Twój, ale to Ty kazałeś pogadać z gejami bo badania naukowe ignorujesz. Szkoda, że nie napisałeś, że to mają być geje wybrani przez Ciebie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Megawonsz_dziewienc
1. Śmiałbym się jakieś 5-6 minut, a potem wszystko by wróciło do normy.
2. Śmiałbym się jakieś 14 minut i za każdym razem jakbym widział syna w czarnej sukience, a poza tym wszystko pozostałoby normalnie.
  • Odpowiedz
@FLAC: Nie wiem czy tak się da, ale w teorii tak. Nie wyjaśnia to jednak homoseksualizmu żeńskiego oraz tej pozostałej części homoseksualizmu męskiego która nie wynika z tego efektu.
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc: W przypadku tego drugiego od podjęcia decyzji do faktycznego zostania księdzem to droga jest tak długa i że tak powiem „skłaniająca do przemyśleń” ze nie ma w ogóle o czym rozmawiać. Znam 3 typów którzy poszli de seminarium, ale po tym jak zobaczyli jak to wyglada od środka i w jaki sposób traktowane są świeżaki (fala niczym w wojsku) to szybko stamtąd ucięli, zostają tylko najbardziej zindoktrynowani. Każdy z tych
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc: Jedyną prawidłową odpowiedzią.na oba pytania jest wsparcie dzieci na tyle ile można, nawet jeśli nie zgadza się to z naszym światopoglądem.

Osoby piszące p wydziedziczeniu niech się jebną w głowę. Dzieci same z siebie się nie pchają na świat, tylko są skutkiem ego rodziców, także trzeba ponosić tego konsekwencje. Wydziedziczenie to ma być jakaś zemsta? Kara za to, że nie są tacy jak my oczekujemy? Żeby wydziedziczyć własne dziecko, to
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc: ciężko powiedzieć. Zależy od relacji pewnie z dzieckiem.
Kiedyś odpisalbym, że bym wydziedziczył i wyrzucił z domu i dopisz cokolwiek co chcesz. Odkąd mam córkę, to nie jestem pewien co bym wówczas zrobił.
Jedyne czego jestem pewny, to pewnie bym miał ostrego doła.
  • Odpowiedz