Wpis z mikrobloga

Po ~10 latach odpaliłem ME Legedary. Przchodzę ME1 i moje pierwsze wrażenia były w #!$%@? negatywne. Grafika jako taka mi nie przeszkadzała ale design leveli (albo jego brak), puste pomieszczenia, brak przedmiotów, recykling assetów zakrawający o absurd, głupotki fabularne (XXIII wiek i nagranie audio jest bezsprzecznym dowodem zdrady Sarena xD; brak monitoringu na Eden Prime), drewniany gameplay, żenujący poziom zadań pobocznych były jak zimny prysznic i potwierdziły, że do starych gier lepiej nie zaglądać. #!$%@?, Gothic 2 z 2003 roku prezentuje wyższą jakość mimo oczywistego zacofania technologicznego.


#masseffect #gry
  • 21
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szejk_wojak: mass effect #!$%@? się zestarzał ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Za dzieciaka to robiło wrażenie, a teraz odpalasz i wielka cytadela to 3 korytarze i 5 pokoików gdzie sobie stoi parę npc
@jaroty: Sam się #!$%@? zestarzałeś. ME to najlepsze co spotkało gaming w ostatnich 20 latach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@szejk_wojak: wersja legendary nie ma 8 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie zapominaj ze to gry portowane z konsoli, stad wyglądają jak wyglądają, ale fabuła i powiązania w kolejnych odsłonach (po wczytaniu save z poprzedniej gry) miażdżą
mass effect #!$%@? się zestarzał ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@jaroty: no przyznam, że spodziewałem się trochę więcej po tym remasterze. Mogli chociaż dorzucić jakieś puszki walające się po ziemi tu i ówdzie bo ta pustka w lokacjach strasznie wali po oczach. Na szczęście przemęczyłem się już przez Noverię a to chyba najgorszy poziom w mojej ocenie.

Nie zapominaj ze to gry portowane z konsoli


@Megawonsz_dziewienc: No
@szejk_wojak: ja dorzucę od siebie jeszcze frustrujące zarządzanie ekwipunkiem z perdylionem przedmiotów które różnią się kilkoma procentami w statystykach. W LE co prawda zwiększyli pojemność "plecaka" więc nie trzeba go już tak skrupulatnie czyścić ale i tak jest to upierdliwe.
@szejk_wojak: Na dzień dzisiejszy, ME1 to straszne drewno. Zatrzymałem się w 1/3 gry i jakoś nie bardzo mam ochoty wracać ¯\_(ツ)_/¯
Mechanicznie gorsze drewno od Wiedźmina 1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jedynie co mnie trzymało w tej grze to fabuła, bo reszta tylko odstrasza.
Jak ktoś dobrze napisał, lepiej do starych gier nie wracać o ile to nie są remake.
Może zwyczajnie nie masz wyobraźni?


@gregor40: Nah, jestem okropnym fanbojem Ass Effectów, samą tylko jedynkę ukończyłem z pierdyliard razy - OP ma rację, ME1 zawsze miał problem z pustymi, sterylnymi wnętrzami, do tego stopnia że gdy odpaliłem Legendary Edition to byłem autentycznie #!$%@? że remaster absolutnie nic w tym względzie nie zmienił, jak wnętrza były sterylne na tyle że biło to w oczy w tym 2007 roku, tak w Legendary to