Wpis z mikrobloga

  • 170
Czytniki Pocketbook piękna sprawa - producent daje gwarancję na ekran na jeden miesiąc. Akurat po miesiącu ekranik psuje się jak za dotknięcie. czarodziejskiej różdżki. Ich profil na Facebooku zawalony wieloma komentarzami dokładnie takim samym przypadkiem jak mój. Zdecydowanie odradzam zakup :(

#pocketbook #ebooki #czytniki #kindle
wozlow - Czytniki Pocketbook piękna sprawa - producent daje gwarancję na ekran na jed...

źródło: comment_16731096660atDw1KrHj7oElD4oW8ocz.jpg

Pobierz
  • 78
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wozlow: Matko Boża, toż ja mam starego jak świat Kindla Classic 5 i nawet obudowa wygląda lepiej niż ta Twoja po miesiącu :D Wydaje mi się, ale tylko wydaje, żeś nawet etui nie założył i miotałeś nim jak szatan, bo tak wygląda na zdjęciu - i nie oceniam ekranu, tylko ranty. Co nie zmienia faktu, że sprzęt z gownolitu.
producent daje gwarancję na ekran na jeden miesiąc. Akurat po miesiącu ekranik psuje się jak za dotknięcie. czarodziejskiej różdżki.


@wozlow: jak myślisz. dlaczego był tylko miesiąc gwarancji?
Mam pocketbooka 4, przrczytalem na nim mnóstwo książek, wrzucam go do plecaka, plecak rzucam po aucie i nic. Ma kilka lat, może rzeczywiście jakąś felerna partia.
@wozlow: jakaś ciulowa edycja, mój touch lux 3 działa nawet nie wiem, ile już lat. Nawet bateria trzyma długo. Ale fakt, lekko się obawiałem trwałością tych czytników, natomiast potrzebowałem do legimi, wtedy wielkiego wyboru nie było.
@wozlow: kurde, nie takie złe te pocketbooki mi się wydawały, ale nie dość że poza pocketbookiem era wszystkie mają microusb, które w 2023 roku jest absolutnie nieakceptowalne, to jeszcze wytrzymałość w porównaniu do kobo czy kindle wygląda na kiepską :/
@wozlow: Ja mam dwa lata pockrtbook touch lux 4 i bardzo sobie chwale. Ale większość czasu przeleżal na półce xD ale ostatnio do niego wróciłem i czytam codziennie.
@wozlow: Jeżeli sprzedawca odrzucił reklamację na podstawie rękojmi a wada pokazała się w 1 roku to szukasz biegłego, który wystawi opinię, że wada wynikała z materiału a nie użytkowania. I zgłaszasz reklamację drugi raz oraz żadasz zwrotu kosztów za ekspertyzę biegłego. A jak nie to idziesz do UOKiKu i sprawa sądowa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wozlow: mam pocketbook sense od kilku lat i ekran działa bez zarzutu

Za to bateria trzyma z 2 tygodnie, potem spada do 50%, a po 2 dniach do 0 xD