Wpis z mikrobloga

  • 170
Czytniki Pocketbook piękna sprawa - producent daje gwarancję na ekran na jeden miesiąc. Akurat po miesiącu ekranik psuje się jak za dotknięcie. czarodziejskiej różdżki. Ich profil na Facebooku zawalony wieloma komentarzami dokładnie takim samym przypadkiem jak mój. Zdecydowanie odradzam zakup :(

#pocketbook #ebooki #czytniki #kindle
Pobierz wozlow - Czytniki Pocketbook piękna sprawa - producent daje gwarancję na ekran na jed...
źródło: comment_16731096660atDw1KrHj7oElD4oW8ocz.jpg
  • 78
@wozlow: E no jak. To się odwołuj. W pierwszym roku to sprzedawca ma Ci udowodnić że to jest Twoja wina. "Uszkodzenie mechaniczne" to nie jest magiczne zaklęcie na odrzucanie reklamacji z rękojmi. Skoro tak twierdzą to niech przedstawią swoje uzasadnienie. Odrzucenie reklamacji musi być uzasadnione.
@wozlow: Swoją drogą gwarancja producenta na 1 miesiąc.. WTF.
Jak Ci odrzucą drugi raz to piszesz do rzecznika praw konsumentów i on może skierować pismo do nich. Często pomaga. A pochwal się jaki to sklep, żęby unikać w przyszłości.
@wozlow: zawsze byłem ciekaw innych ebooków niż Kindle. Z tym, że te są wg mnie niezniszczalne (przynajmniej moje PW2, PW4), i chyba dlatego jednak przy nich zostanę. A dali ci uzasadnienie odrzucenia gwarancji wraz z jakąkolwiek ekspertyzą?
@bugg O, to mnie Pan zaciekawił, idę się doktoryzować z prawa konsumenckiego. () Zawsze rękojmia albo spór na allegro działały bez problemu za pierwszym razem, chyba faktycznie będę dalej cisnął temat. Dziękuję.
@wozlow: Chwilę temu sam stałem przed wyborem czytnika. Po odrzuceniu modeli które nie spełniały moich oczekiwań zostały dwa modele:
-Kindle PW4
-PB Lux 5

Ostatecznie wybrałem PW4 bo Lux5 miał bardzo słabe opinie właśnie związane z ekranem. Po przeczytaniu już prawie 3 książek niesamowicie jestem zadowolony z wyboru (ʘʘ)
@wozlow: Łap plusa na pociechę. Przypomniałeś mi, że jednak "gwarancja Amazona" ma sens (wymieniałem dwa z identyczną jak twoja usterką - to było ~10 lat temu i KK były zawodne).