Wpis z mikrobloga

@beelzebub-chan: Ja mam chęc na Hu Tao bo jej dawno nie było a chce ją mieć na C3 ale jest też Alhaitan "D
I Xiao
Xiao
nie wiem wishe to chyba będę pojedynczo wrzucać na każdy baner XD ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Tortcebulowy: ja mam w teamie Ventia Nahide Kokomi Yae i naprawdę nie widzę powodu żeby tu coś zmieniać czasem ewentualnie na pyro
ale wcześniej jak jeszcze była meta na Ayake+Ayato to też go nie miałam w teamie bo Aya robi DMG a Kokomi leczy i robi DMG natomiast Ayato jako druga woda był po prostu useless XD
@Tortcebulowy: dalej uważam że jest słaby, żyj z tym
jeszcze tym bardziej dla ludzi F2P którzy muszą po prostu oszczędzać, bo nie wywalają 20$/10$ na pass +100$+ na baner miesięcznie - Kokomi better, bo jest bardziej funkcjonalna po prostu. Mam ją odkąd wyszła na Inazumie - praktycznie non stop w teamie. Gdzie byś nie poszedł ani co byś nie robił, healer musi być w teamie. A Kokomi robi i DMG i
@SarahC: Porównywanie jakiegokolwiek dimidżu na zwykłych campach mija się z celem bo wszystkie moby bez wyjątku latające sobie samopasem bo świecie są po prostu śmiesznie słabe. Jak narazie, od wersji 1.0 do dzisiejszego dnia, jedyny content wymagający healera to stacki korozji który się dostaje po zabiciu moba zamiast po ciosie i granie xiao.

Kokomi nie ma dimidżu - ze skilli nic nie bije a clam bije tak mało że jest praktycznie
@SarahC: Po to są 4 sloty w drużynie, co nie zmienia faktu że grając optymalnie każdy slot musi spełniać zadaną rolę i np. taki Ayato jest głównie używany jako dps na planszy a taka Kokomi jako skonsolidowanie roli hydro+heala do jednego slota.

Wrzucenie benetta też od dawna już nie jest uniwersalnym panaceum na każdy problem - z automatu odpada w permafreezie, mono elementach, physicalach, większości spread/aggravate, w drużynach gdzie trzeba ściśle