Wpis z mikrobloga

Drogie mirki proszę o pomoc, otóż w tym sezonie przerzucam się z topa na jungle, ale moim problemem jest to, że gram wszystkimi championami (lepiej, gorzej), ale w jungle chciałbym grać 2-3 postaciami czy być OTP i tutaj pytanie, jaką postać jako świeżak w lesie mi polecacie na wbijanie solo rangi moj poziom to silver-gold. #leagueoflegends
  • 34
@AnonimoweLwiatko: No to gratulacje bardzo dobry wynik, znasz sie na rzeczy i warto brać pod uwagę, to co piszesz. Ja niestety jest hardstuckiem z ponad 1000 grami w silverze, zdaje sobie sprawe, że gdyby nowe konto to ranga byłaby na pewno lepsza, ale tutaj już full postacie, skinów dużo no i przyzwyczajenie.
@BillyDallas: No właśnie tym wyjściem z Irona pokazałem, że potrafię niezależnie od rangi progresować, a przy okazji mogłem się uczyć gry od początku zamiast grac z ludźmi którzy już są na pewnym poziomie. Do tego idzie zaobserwować różnice między jedną, a drugą rangą i się odpowiednio do gry nastawić.

Jeśli zależy ci na progresowaniu w lidze i nie masz odpowiednich umiejętności/wiedzy to zacznij od tego żeby się nie fiksować na randze,
@AnonimoweLwiatko: Moim zdaniem, żeby z mojego konta progresować trzeba grać przynajmniej na poziomie dobrej platyny żeby w każdej grze móc wycarrować team, sprawdzałem mój team z ostatnich kilkudziesięciu gier i to zazwyczaj u mnie są brązy czy irony, a w enemy silvery no i wtedy ciężej się carryuje, a ja jakoś super hypercarry nie jestem grając ciągle malphitem na topie XD

Tak jak pisałeś na Vi idzie mi dobrze na 8
Pobierz BillyDallas - @AnonimoweLwiatko: Moim zdaniem, żeby z mojego konta progresować trzeba...
źródło: comment_1673109776mFtFhEEADqIwWIxuU3rMAc.jpg
@BillyDallas: Botrk na Vi to nie jest chyba najlepszy wybór. Szybciej myślałbym tutaj o jakimś Frozen Hearcie/Randuin's Omenie/GA/Edge of Night. Nie powinieneś się angażować w wymiany z Mundoką tylko grać mapę pod objectivy. Zabijasz każdego poza Mundoką, omijasz Mundoke, bierzesz albo wymieniasz objectivy. Muntoka może tylko biegać, ty masz skakanie przez ściany. W teamfighcie zabijasz Yone/Trundla/MFke, a Mundoke dopiero na koniec. Mundo nie ma engage, on może podejść, ty odchodzisz. Drużyna
@BillyDallas: Nie dziwne, radiant leczy osoby z twojego teamu jak wykonasz ulta. Da się tym carryować gry gdy masz gorszy team, a wygrywacie tf. Tak u mnie działało to na zacu, dosłownei carryowałem na niskim elo z tym itemem.