Wpis z mikrobloga

Drogie mirki proszę o pomoc, otóż w tym sezonie przerzucam się z topa na jungle, ale moim problemem jest to, że gram wszystkimi championami (lepiej, gorzej), ale w jungle chciałbym grać 2-3 postaciami czy być OTP i tutaj pytanie, jaką postać jako świeżak w lesie mi polecacie na wbijanie solo rangi moj poziom to silver-gold. #leagueoflegends
  • 34
  • Odpowiedz
@BillyDallas: Bruiser jakiś, ale lol ma to do siebie, że nawet jak będziesz dawał z siebie siódme poty, to trafisz na debili, którzy nie potrafią się nawet engagować przy ganku. xD W efekcie nawet jak będziesz chciał pomóc linii to #!$%@? zrobisz, bo debil przygląda ci się, zamiast pomóc ci przy ganku. Ja teraz pchnę się w górę i rzeczywiście amumu/zac dają radę, czasem jeszcze gram nunu. Niestety nie są to
  • Odpowiedz
@BillyDallas: Z Kha/Yi bym zrezygnował, carrują ale są raczej papierami, nie mają najlepszego cleara i potencjału w teamfightach (które na low elo mają miejsce non stop bo to #!$%@? aram po zniszczonych t1 na bocie).

Co do Amumu, pod offtanka jest dobrym pickiem tylko jak nie trafisz Q to ta postać nie istnieje. Flash ulti sprawi, że nadal będziesz przydatny w teamfighcie ale poza tym niewiele zrobisz.

Moje typy:

Diana pod
  • Odpowiedz
@RapIArbuzy: Low elo jest takie piękne, że nawet jak #!$%@? #!$%@? i zintujesz dwa razy podczas ganków (bo chciałeś zagrać ryzykownie mając plan w głowie ale nie wziąłeś pod uwagę, że to będzie 1v2, a nie 3v2 bo twoja drużyna mimo pingu postanowiła nie followować) to możesz jeszcze odrobić i wycarrować gierke. Nawet w masterze widziałem takie cuda także nie ma co się martwić o drużynę.

Jak cała drużyna jest bardziej
  • Odpowiedz
@BillyDallas jak jesteś na melee range Gravesem to bijesz więcej bo trafiasz każdym pociskiem z ładunku dzięki pasywce, więc w teorii nic złego się nie stanie jeśli w walce z przeciwnikiem wejdziesz na jego range melee. Na daleki zasięg wchodzisz gdy chcesz trafić większą liczbę wrogów np. falę minionów, wraithy, wilki albo krugi.
  • Odpowiedz
@AnonimoweLwiatko: Okej w takim razie postaram się grać Dianą ale pod Jak'Sho (raczej lepszy item od Heartsteela), Fiddlem no i zastanawiam się nad ad pickiem graves, vi lub xin jakieś sugestie co do tych trzech? I dziękuje za wyczerpującą odpowiedź powyżej, ładnie opisane! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BillyDallas: wpisz sobie lol tier list i popatrz jakie championy sa w s tierze na roznych stronach. Evelynn jest zajebista i bedziesz nia carrowal jesli bedziesz wiedzial jak grac. Jesli chcesz grac czyms silnym ale latwym to np. udyr lub rammus beda git.
  • Odpowiedz
@BillyDallas: Fiddle głównie do OTP bym powiedział. Jego gameplay znacznie się różni od pozostałych postaci. Teraz nie wiem jak jest z clearem, chyba klasycznie jak z każdym ale sposób gry czyli ukrywanie się, szukanie odpowiedniego momentu na jeden epicki wjazd, brak inicjacji bez ulti i unikanie potyczek z duelistami za wszelką cenę + mindplay z jego "wardami". Co do trzech powyższych, najłatwiej będzie z Vi i Xinem. Graves wymaga opanowania pewnego
  • Odpowiedz
@oldmuran: Postacie z S tiera nie mają wziętego pod uwagę skill requirementu i takie postacie jak Eve nie są grywane od tak. Potrzeba sporo czasu zanim nauczysz się tym dobrze grać bo samo skradanie i granie wokół niewidzialności/pink wardów to jest skill który ma spory cap. Udyr jest banowany w 90% moich gier, a Rammusa można ruchać na low elo większością bruiserów.
  • Odpowiedz
@BillyDallas: Teraz to ja nie mam rangi bo w poprzednim sezonie pograłem z miesiąc i przestałem xD. Odniosę się do mojego peaka/tego co mogę osiągnąć tryhardując. W dwóch sezonach w których grałem aktywnie i tryhardowałem wbiłem d1-d2 (ale wtedy jeszcze Grandmastera nie było i na d1 99 lp ludzie się kisili z 0.01% top ( ͡° ͜ʖ ͡°)) , a konta skończyły swoją karierę banem albo zapomnieniem
  • Odpowiedz