Wpis z mikrobloga

@tojapaweu: Nie gotuj się tylko jeśli jesteś faktycznie zainteresowany zadzwoń do sklepu i zapytaj, kluczem jest tutaj słowo "może". Miałem to samo kiedy polowałem na pro max 14 w purpurze na początku premiery kiedy nie było ich jeszcze nigdzie. Była jedna sztuka tylko w odbiorze osobistym w Częstochowie i może być z ekspozycji. Zadzownilem do sklepu Pan powiedział że tel jest fabrycznie zapakowany - pojechałem 200km wziąłem i smierć frajerom :)
@tojapaweu
Idz i negocjuj cene. Akurat Media Markt ma najwieksze mozliwosci jesli chodzi o tego typu rzeczy. Tak naprawde najwiecej zalezy od kierownika sklepu.
Ja kupiłem swój mało śmigany (sprawdzałem) tv 65 cali z prawie 8k za 50% ceny :)
@tojapaweu: podejrzewam że komputer będzie zapakowany w jakieś pudełko czy tam karton. Proste - są naruszone plomb producenta? Idziesz oddajesz, bierzesz zwrot pieniędzy ewentualnie przepychasz się w BOKu że chcesz taki z nie naruszonymi plombami a jak nie chcą współpracować to #!$%@? ich. Najlepiej odbieraj przy nich z opcją "dostarcz do salonu".

W ogóle co to znaczy że "produkt może pochodzić z ekspozycji" xDDD Może ale nie musi? Co to kur..
@tojapaweu "może" nie oznacza, że na pewno jest z ekspozycji, to jest automatyczna informacja przy produktach, które są do odbioru tylko w sklepie stacjonarnym i stan wskazuje maksymalnie kilka sztuk. To samo jest w RTV czy Media Expert, ja preferuję zawsze odbiór osobisty i taką informację miałem już z kilkadziesiąt razy, a tylko raz w życiu okazało się, że to rzeczywiście ostatnia sztuka z ekspozycji. Jeśli tak będzie to Cię o tym
@tojapaweu: no ja bym komputera z sieciowki w życiu nie kupił, tylko złożył sobie sam, ale rozumiem, że nie wszyscy mogą się na tym znac. Towaru, który był na ekspozycji nie ważne, czy komputer, telewizor, lodówka, czy słuchawki, albo myszka nie kupiłbym w ogóle