Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Mirki, co mi nie daje spokoju od 2 dni. Często mam świadome sny, wiecie, wiem, że śnie i wtedy robię co chce ale tym razem było coś czego nigdy nie doświadczyłem.

We śnie tym, świadomym, leżę na łóżku z koleżanką z liceum, która widziałem może z 7 lat temu albo dłużej, powiedziałem jej wtedy, że jesteśmy we śnie i możemy robić co chcemy. Nigdy nie udało się mi nawiązać konwersacji z kimś podczas świadomego snu.

Wiem, że to tylko mechanizmy mózgu itd. ale chciałbym ją zapytać, czy miała jakiś "dziwny" sen ostatnio ale wyjdę na totalnego durnia i creepa.

Co robić?

#oobe #swiadomysen #swiadomesnienie #swiadomesny
  • 7
@MadrzejszeNieWspomniec: możesz spytać, ale raczej dreamwalking jest mało prawdopodobny, jeśli chodzi o samo zapatrzenie społeczeństwa na zjawisko świadomego snu to zależy od człowieka: niestety część ludzi mimo dowodów naukowych potwierdzających istnie tego zjawisko albo uznaje, że LD nie istnieje albo, że to jakaś ezoteryka
@StanMarsh93: świadomy sen może zdarzać się też sam z siebie, OP może być "naturalem" i mieć LD bez żadnego treningu albo przy minimalnym treningu (tak słyszałem,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MadrzejszeNieWspomniec: No i jak koleżanka we śnie zareagowała na wieść że to jest sen? Pytam bo senne postaci reagują dość specyficznie w określony sposób i podobnie w relacjach wielu ludzi.
Poza tym dołączam się do pytania które padło powyżej: jesteś spontaniczne świadomie śniącym czy był jakiś trening?
@MadrzejszeNieWspomniec Możesz napisać, nic Cie to nie kosztuje. No ale na 99% nic nie będzie pamiętać nawet jeśli w tym śnie była, choć bardziej prawdopodobne, że to kreacja mózgu. Próbuj częściej nawiązywać kontakt z istotami w świadomym śnie. Możesz się sporo dowiedzieć, a z czasem zaczniesz ich odróżniać ( ͡° ͜ʖ ͡°)