Wpis z mikrobloga

Ale mi to @allegro_pl ciśnienie podniosło. @ochar na #perfumy zwraca im uwagę dając linka do fakeów, że te i te perfumy to podróby. A oni odpowiadają picrel.

Do dupy sobie przekażcie a nie weryfikacji, usuwacie aukcję co najwyżej a na jej miejsce pojawia się 5 innych. I tak jest w kółko, z perfumami, ubraniami, butami a nawet narzędziami. No ale hajs z prowizji się kręci, to po co to zmieniać. Jak na tym memie co chłop pracuje w zoo, widzi tabliczkę 'nie karmić zwierząt ' i się śmieje 'lol 8:00 i fajrant'. Mam nadzieję że wam się w końcu jakiś UOKIK do dupy dobierze.
anoysath - Ale mi to @allegro_pl ciśnienie podniosło. @ochar na #perfumy zwraca im uw...

źródło: comment_1673018936kjrDIGmuAd7iTDRcyo1B9p.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@anoysath: jak mówią od 15 lat, że się zajmą podróbkami to się zajmą. Nie musisz im co chwile przypominać. Swoją droga dziwie się, że producenci wszelkich towarów nie skrzykną się na jeden mega pozew zbiorowy przeciwko Allegro.
  • Odpowiedz
Allegro stało się strasznym śmietnikiem. Jak kiedyś nie wyobrażałem sobie innego miejsca na zakupy online tak teraz sięgam tam w ostateczności. Dużo podróbek, jakieś #!$%@? oferty prosto z chin i mój brak zaufania do obsługi sklepu.
  • Odpowiedz
Swoją droga dziwie się, że producenci wszelkich towarów nie skrzykną się na jeden mega pozew zbiorowy przeciwko Allegro.


@Platysma: gdyby im się opłacało, to by się bawili, ale widocznie obliczyli, że koszt obsługi prawnej jest zbyt wysoki i im się nie opłaca.
  • Odpowiedz
@SlepyBazant: Koszt obsługi prawnej gdyby zrzuciło się na niego chociaż 10% firm których podroby latają na Allegro to byłyby grosze w przeliczeniu na jedna firmę. Z reszta duże znane marki maja pewnie i tak zatrudniony u siebie sztab prawników.
  • Odpowiedz
@NiedzwiedzBilly: mam tak samo. Kiedyś zakupy robiłem tylko na allegro. Teraz wolę zamawiać na stronie konkretnego producenta / dystrybutora miko, że wymaga to założenia konta lub podania wszelkich danych jako „zakupy bez logowania”. Allegro stało się śmietnikiem typu chiński namiot ze wszystkim po 5 zł nad morzem.
  • Odpowiedz