Wpis z mikrobloga

Newsy książkowe od Whoresbane'a!

Fabryka Słów zapowiada szesnasty tom Cyklu Inkwizytorskiego. "Ja, Inkwizytor. Dziennik czasu zarazy" Jacka Piekary ukaże się 22 lutego 2023 roku. Klasycznie będą dwa wydania - miękka oprawa (okładka z lewej) z ceną detaliczną 69,90 zł i twarda oprawa (po prawej) z ceną 84,90 zł. Poniżej szata graficzna i krótko o treści.

Miasto Weilburg zatrzasnęło bramy i ogłosiło kwarantannę. W obrębie pilnie strzeżonych murów zamknięto ludzi chorujących i umierających na zarazę. Ale nawet po tych, którzy wymknęli się epidemii, śmierć gotowa jest sięgnąć z innych powodów. Bo w mieście oczadziałym od wielotygodniowej suszy, spętanym strachem przed przyszłością, terroryzowanym przez zewnętrznych wrogów i rodzimych fanatyków, wystarczy iskra, by z domów pozostały zgliszcza, a ulice zaścieliły trupy. W takim miejscu i w takim czasie inkwizytor Mordimer Madderdin, stoczy walkę o ocalenie niewinnych, o ukaranie zbrodniarzy, a przede wszystkim - o utrzymanie choćby resztek sprawiedliwości.


#ksiazkiwhoresbane'a - tag, pod którym chwale się nowymi nabytkami oraz wrzucam newsy o książkach
Chcesz mnie wesprzeć? Mój Onlyfans ( ͡° ͜ʖ ͡°) ⇒ patronite.pl/ksiazkiWhoresbane
#ksiazki #czytajzwykopem #fabrykaslow #inkwizytor #mordimer #piekara #jacekpiekara #cyklinkwizytorski
Whoresbane - Newsy książkowe od Whoresbane'a!

Fabryka Słów zapowiada szesnasty tom...

źródło: comment_1673007948UQZ4TDsfKnOMkhMQceraYt.jpg

Pobierz
  • 32
@Whoresbane: Virion ma premierę pod koniec tego miesiąca i w przedsprzedaży na stronie wydawnictwa książka z autografem w miękkiej oprawie kosztuje
@ryhu: "Jest to historia zupełnie niezależna i możecie śmiało wskoczyć w tę przygodę bez znajomości innych książek z serii." - ze strony wydawnictwa