Wpis z mikrobloga

@Zeugma wykopki to debile, nic nowego.

Ja zdawałem już kilka lat temu i 2 razy podchodziłem do egzaminu. 1 raz oblałem gdy zacząłem skręcać w lewo na skrzyżowaniu i jakiś kretyn w E36 postanowił mnie wyprzedzać xD

A co do górki to oba razy miałem tak #!$%@? ręczny że używałem go tylko dla zasady a i tak musiałem hamulec trzymać nogą xD i oba razy błąd bo się chłopy #!$%@?ły, że pojechałem
@aleksc: co zrobisz jak na egzaminie każą Ci gdzieś zawrócić z wykorzystaniem infrastruktury czy zaparkować samochód gdzieś a potem wyjechać? Też będziesz na patencie kręcił? Ja wiem że to pomaga ale jak nie nauczysz się wykorzystując lusterek to będziesz miał potem problem jeżdżąc na co dzień..
@Dlugi_1111: Raczej chodzi ogólnie o stresującą atmosferę egzaminu gdzie za byle pierdołę jak nie włączenie świateł w upalny dzień o 12 można nie zdać i stracić pieniądze, wordy stosują wiele pułapek do wydarcia kasy które wcale nie są jakieś istotne dla bezpieczeństwa i umiejętności jazdy. Sytuacja jest dość nietypowa ponieważ bardzo rzadko robimy coś w życiu gdzie jakaś osoba na bieżąco nas ocenia a każdy dobry błąd może skutkować zakończeniem egzaminu,
@SaintWykopek co #!$%@? jest stresującego w łuku? Jak ktoś nie potrafi łuku zrobić to niech nie wsiada do samochodu


Nie zawiodłem się na wykopku alfa xd

Zdałem prawko za czwartym razem, dwa razy ze stresu oblewając łuk.
Teraz po 13 latach mam zrobione ponad 400k kilometrów i jedna bieda kolizję. Dobrze, że zawsze robię odwrotnie niż mówi wykop i jednak po #!$%@? łuku, wsiadłem za kierownicę xddd
@aleksc: to dobry sposób ale póki masz jazdy naucz się robić normalnie tj. ustaw sobie prawe lusterko tak żebyś widział w nim kawałek linii i na jej podstawie kontroluj samochód. Niestety ale w mieście nikt Ci pachołków nie rozstawi xd powodzenia
@Zeugma: tu nie chodzi o bycie zajebistym tylko o bezpieczeństwo podczas jazdy. To jest rzecz którą trzeba się nauczyć i mieć ogarniętą motorykę ciała żeby komuś nie rozj*bać auta. Albo swojego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Dlugi_1111: Problemem nie jest jazda po łuku tylko konieczność zatrzymania się niemal idealnie bez możliwości poprawki, na mieście zawsze parkujesz idealnie za pierwszym razem? Czyimś albo nowym samochodem też?
Gdyby po zatrzymaniu dało się wyjść i popatexec że trzeba jeszcze podjechać 10 czy 20cm jak to jest w prawdziwym życiu to może zdałbym za pierwszym a nie drugim razem xD
może używając czujników? xD


@wh0ami: Nie wszystkie auta mają czujniki iks de

bo nikt normalny nie cofa z ramieniem na fotelu i niemal nigdy nie robi się tego na raz


@Pangia: Od kiedy to na egzaminie cofa się z ramieniem na fotelu? A jak ktoś nie umie na raz cofnąć po łuku, to niech z powrotem wrzuci prawko do czipsów.
@ozzi91: nie mam, i raczej nikt kogo znam nie zaciąga ręcznego jak gdzieś stoi w korku czy coś. A próba ruszenia #!$%@? Elka gdzie wyczuć sprzęgło to sztuka jest jakimś chorym wymysłem .