Wpis z mikrobloga

Boli mnie to, że ludzie cisną ze mnie bekę - "prawiczek hahah, żałosne". Śmieją się ze mnie 18 letnie dziewczyny, panowie w średnim wieku, pracownicy korpo, prostytutki, śmieją się ze mnie zarówno ludzie sukcesu jak i margines społeczny. No jest to żałosne, chłop 30 lat i nigdy baby nie miał. Co ja mam na to odpowiedzieć? Każdy może mnie zaorać. Mam 30 lat, a ludzie mnie nie szanują, nie traktują jak pełnoprawnego mężczyzny. Korzystają z tej mojej samotności, żeby się z nudów pobawić, bo wiedzą że boli. Czasem mam ochotę rzucić się na nich jak wściekły pies.
#przegryw #tfwnogf #samotnosc #seks
OstatniRomantyk92 - Boli mnie to, że ludzie cisną ze mnie bekę - "prawiczek hahah, ża...

źródło: comment_1672975219lmESIxIgC4nEzX0Tu4RcrW.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
@OstatniRomantyk92: Cytując nauki pewnego doktora dickpill science:

Mężczyzna nie błaga - jedynie składa propozycję. Jeśli księżniczka się nie zgodzi to ją olewa i odchodzi ku zachodzącemu słońcu. Prawdziwy mężczyzna nie potrzebuje kobiety by być pełnowartościowym człowiekiem.
  • Odpowiedz
@OstatniRomantyk92: Możecie się zdziwić, ale ludzie mając 40-60 lat nadal nie dojrzali emocjonalnie i śmieją się z samotnych osób. W moim kołchozie śmieją się z 40-50 letnich prawiczków, a jest tam ich parę.
  • Odpowiedz