Wpis z mikrobloga

Boli mnie to, że ludzie cisną ze mnie bekę - "prawiczek hahah, żałosne". Śmieją się ze mnie 18 letnie dziewczyny, panowie w średnim wieku, pracownicy korpo, prostytutki, śmieją się ze mnie zarówno ludzie sukcesu jak i margines społeczny. No jest to żałosne, chłop 30 lat i nigdy baby nie miał. Co ja mam na to odpowiedzieć? Każdy może mnie zaorać. Mam 30 lat, a ludzie mnie nie szanują, nie traktują jak pełnoprawnego mężczyzny. Korzystają z tej mojej samotności, żeby się z nudów pobawić, bo wiedzą że boli. Czasem mam ochotę rzucić się na nich jak wściekły pies.
#przegryw #tfwnogf #samotnosc #seks
OstatniRomantyk92 - Boli mnie to, że ludzie cisną ze mnie bekę - "prawiczek hahah, ża...

źródło: comment_1672975219lmESIxIgC4nEzX0Tu4RcrW.jpg

Pobierz
  • 43
@OstatniRomantyk92 ale czej. Ktoś Ci to powiedział wprost? Skąd niby mogą wiedzieć, że jesteś prawiczkiem? A nawet jak wiedzą to miałbym gdzieś i olał temat. Mi niektórzy zarzucali, że jestem gejem, bo momentu rozstania się z poprzednią dziewczyną minęło trochę czasu i nie znalazłem sobie nowej. Czy serio jestem? Nie i nigdy nie będę xD Zbyt dużo pięknych kobiet jest na świecie ʕʔ Polecam luźne podejście do tematu,
@N-Avoie: na wykopie trzeba wszystko precyzyjnie jak w aptece pisać i do tego powtórzyć wyjaśnienia kilka razy, inaczej ktoś się #!$%@?. Jak już wspomniałem, chodzi mi o to, że w każdym środowisku znajdzie się ktoś, kogo bawi brak doświadczeń seksualnych u dorosłego mężczyzny, a nie o to, że ludzie wytykają mnie palcami, gdy idę po ulicy.
wiedzą stąd, że im mówię. Zazwyczaj oczywiście kłamię i udaję, że mam lub miałem dziewczynę.


@OstatniRomantyk92: to im nie mów, w jakim Ty się towarzystwie obracasz, że takie intymne i prymitywne pytania zadają. To jest Twoja prywatna sprawa czy Ty jesteś prawiczkiem czy dymasz co tydzień inną
@NapoleonBornToParty: Istotą nie jest to, czy ktoś dotknął lub nie dotknął nagiej kobiety, istotą odrzucenie. Od razu zaznaczę, że nie czuję się gorszy. Ale duża część ludzi myśli właśnie w ten sposób - nikt cię nie kochał, nie rozwinąłeś się jak normalny człowiek, w takim razie jesteś słabszy, gorszy. Wizyta u prostytutki nie zdejmuje klątwy, wręcz przeciwnie. Inną kwestią jest to, że nie traktuję seksu jak zwykłej czynności fizjologicznej i nie