Wpis z mikrobloga

Chyba będę celował w malolatki. Umówiłem się z siedemnastka, sam mam 26. Wystarczy zabrać do kina/na pizzę i dziewczyna ucieszona XD praktycznie żadnych wymagań, jeszcze nie pozwoliła za nią płacić, ja postawiłem kino ona pizzę. Jakiś błąd w matrixie się trafił. Dodam, ze jest szczupła i bez dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Panowie, celujcie w <20lv, bez kitu. Jeszcze sama ciągnie rozmowę, rozpisuje się a nie jak niektóre loszki dwa słowa i pajacuj xd #tinder #badoo #randkujzwykopem
  • 63
@AdamKarolczak02137: jak op dobrze wygląda i dobrze zarabia, to może czuć się bezpiecznie. ale coś w tym jest, przypomniało mi się, jak miałam 17 lat i poznałam chłopaka, który miał już pracę, rozumiecie to - pracował, a więc nie chodził już do szkoły, mimo że jego praca polegała na rozwożeniu gazet do kiosków w nocy na umowie zlecenie, to mega mi to imponowało. noo, po dwóch kierunkach studiów i całkiem dobrze
Seks można uprawiać nawet z 16 latką jeśli o to ci chodzi.

Kobiety szybciej dorastają myślę, że różnica wieku 5-10 lat jest idealna.


@mathias94: to brednie starych oprychów którzy tworzyli prawo
Nieletni powinni uprawiać seks z nieletnimi i pełnoletni z pełnoletnimi. Jeszcze kilka lat i za takie twoje #!$%@? bedziesz przechodził ostracyzm w realu.
@Invisiblinio Ło ale zabolało.. Złotko od zarania dziejów było tak, że każdy facet chciał mieć młodą, płodną kobietę, pełną energii i uroku.

Nie zmienisz mechanizmów ewolucyjnych żadnymi prawami, ludzie i tak to będą robić..

Jeśli obie strony wyrażają chęci to nam nic do tego, 16 latka nie jest upośledzona, ma swój rozum i wie co robi.
@szczeki32:

Potwierdzam, ale są trzy problemy

1. Jeżeli zwiążesz się z dziewczyna młodsza o 10 lat to masz duża szanse że się rozstaniecie gdy ona będzie miała 30-40lat, a jeszcze większa że ciebie zdradzi w tym wieku.
2. Małolaty są męczące, wymagają dużo atencji
3. Są otoczone przez rówieśników którzy cały czas do nich uderzają, chodzą z nimi na imprezy itd. Niedoświadczona da się podejść.

Jest jednak coś lepszego. Zadbane 35-40,
Skoro nie może chodzić sama do ginekologa, to wara pełnoletnim oblechom od niej.


@Invisiblinio: chciałabyś.
Taka 16-latka to od razu chce do tatuśka.
Wystarczy auto i zaproszenie weekend w górach.
@lexico:
jak bedzie miala równie dobrze 16 latka z takim samym zapleczem to wybierze 16latka. Wybiera materializm, nie tatuśka samego w sobie. No i dorośli manipulują dziewczynami 'och ty dojrzalsza niz inne'
Jesteście zwyczajnymi oprawcami seksualnymi i kiedys bedziecie z tego rozliczani, w rozmowach towarzyskich juz mało który by sie przyznał bo byłby zgnojony
dorośli manipulują dziewczynami 'och ty dojrzalsza niz inne'


@Invisiblinio: prawda.
Jest dojrzalsza.
Nawet nie wiesz jak dobrze ten tekst działa.

Jesteście zwyczajnymi oprawcami seksualnymi

Nie, zawsze faceci brali młodsze, lub dużo młodsze

i kiedys bedziecie z tego rozliczani

Niby dlaczego? Sprawdź wiek przyzwolenia.

w rozmowach towarzyskich juz mało który by sie przyznał bo byłby zgnojony

Co? Każdy facet zazdrości młodej duperki

Coś mi się wydaje, że nikt ciebie nie chce.
Bo
@lexico:
wykop codziennie mi pisze, że jak zechcę, to będę mieć.
Wiem że działa, bo to jest prymitywna manipulacja. Wiek przyzwolenia jest przestarzały, oficjalnie już się uczymy, że dotyczy tylko małolat z małolatami.
Jest dużo pięknych kobiet wśród 18latek i wyżej, nadal są mega młode. Młodsze są wyhaczane przez paszczurów, którzy nie umieją zaimponować niczym poza autem i kasą. Jesteście oprawcami i predatorami i dobrze wiecie, że gdybyście byli gołodupcami, to
Jesteście oprawcami i predatorami


@Invisiblinio: bo lubimy młode? Nie przesadzaj.
Tak tobie to przeszkadza, bo twoje czasy już dawno minęły.

Wiek przyzwolenia (...) dotyczy tylko małolat z małolatami.

dotyczy wszystkich ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Młodsze są wyhaczane przez paszczurów, którzy nie umieją zaimponować niczym poza autem i kasą.

Wystarczy postawić piwo, bo do 18 nie mogą kupować alkoholu i młode już maja kisiel w majtach ( ͡
Niezłe szambo wybiło XD No ale wiadomo, dla niektórych napisałem baita, dla niektórych takie sytuacje są nierealne po prostu xd będę zdawal relacje dalej