Wpis z mikrobloga

Chyba będę celował w malolatki. Umówiłem się z siedemnastka, sam mam 26. Wystarczy zabrać do kina/na pizzę i dziewczyna ucieszona XD praktycznie żadnych wymagań, jeszcze nie pozwoliła za nią płacić, ja postawiłem kino ona pizzę. Jakiś błąd w matrixie się trafił. Dodam, ze jest szczupła i bez dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Panowie, celujcie w <20lv, bez kitu. Jeszcze sama ciągnie rozmowę, rozpisuje się a nie jak niektóre loszki dwa słowa i pajacuj xd #tinder #badoo #randkujzwykopem
  • 63
Masz 26 lat i jarasz się tym, że gowniara za siebie zapłaciła. Widać, że osiągnąłeś w życiu sukces


@Brylant: Jeśli dla Ciebie sukcesem jest opłacanie jedzenia kobietom to pozdro. Nigdy nie buduj relacji, gdzie któraś ze stron domaga się, żeby go sponsorować. Więc tak, fajnie, że zapłaciła za pizze :)
ile taka pizza kosztuje? 30 zł? czyli za dziewczynę wychodzi 15, serio wydanie kilkunastu złotych nazywasz sponsorowaniem?


@larine: Nie chodzi o ile, tak naprawdę to nie ma znaczenia. Dzisiaj dziewczyna chce żeby jej kupić pizzę a jutro telefon. I nie dziw się potem jak się obudzisz jako betabankomat
ama bym się mega ucieszyła gdyby ktoś dziś zabrał mnie do kina/na picke. Nie wiem skąd przeświadczenie, że tylko licealistki cieszą się z małych rzeczy.


@pregunta: Tu chodzi o to, że taka 30-latka może co prawda ucieszyć się pizzą, ale z tyłu głowy cały czas ma, że facet musi mieć dobrą furę, mieszkanie, stabilność finansową i zabawiać dziewczynę na tysiąc innych sposobów. Taka 17-latka cieszy się z pizzy i nie oczekuje
@maksol93: no nie wydaje mi się, żeby to tak działało, bo jednak jest jakaś reguła wzajemności, Ty dzisiaj za nią zapłacisz w knajpie, a ona jutro ugotuje sama kolację. Nie mówię tu o jakichś sytuacjach skrajnych, gdzie gość nie ma nic do zaoferowania i dziewczyna spotyka się z nim tylko dla kasy.
@larine: i w sumie o takiej regule zależności OP pisał, on postawił kino a dziewczyna pizze :) to jest zdrowe podejście i dlatego fajnie, że dziewczyna to rozumie :) Jeśli dziewczyna/chłopak ma podejście roszczeniowe to jest red flag od razu, bez względu czy chodzi o pizze, drinka itd.