Wpis z mikrobloga

Za każdym razem gdy ktoś pisze że tag przegryw upada najpierw myślę sobie "coś w tym jest", a potem przypominam sobie ze gadali tak od moich pierwszych dni na tagu i potem myślę "sraken pierdaken".
Do ludzi na screenach nic nie mam, to tylko eksponaty archeologiczne.

Od kiedy pamiętam pojawialy sie jednocześnie głosy
-że kiedys to bylo, kiedyś na tagu sie ludzie wspierali, teraz to ni ma, teraz tylko polki szkaluja
-ze kiedyś to było, kiedyś byly prawdziwe przegrywy co polki szkalowali, teraz same normiki, trolle i oskarki.
-ze nie ma juz kontentu, same powtarzalne treści, same gownowpisy
Dzień świstaka.

Wczoraj zobaczyłem taki komentarz gdy rutynowo wybudzilem się w nocy i pomyślałem ze dziś pobawie się w poszukiwacza. Wystarczyło 20 min wyszukiwania w google fraz wykop przegryw upada/kiedyś/trolle zeby wyszukać wpisy sprzed 4 lat w których narzekają na dokladnie to samo dziś.
Chciałem wiecej i posegregowac je datami albo przesłaniem ale mi się już nie chce. Z jakichś powodów ciężko znaleźć coś co na wykopie bylo 4+ lata temu.

Prawda jest taka ze tag niewiele się zmienił, prawie wcale oraz nie może umrzeć bo nie da się zabić czegoś co nigdy nie żyło.

Przy okazji przypominam również ze podczas calej historii tagu jedyne znane wyjścia z przegrywu dotyczyły wzrostakow 180cm+(z jednym wyjątkiem ferdka ~179cm), z zaskakująco duża ilością "przegrywów" 190cm+ w tym gronie.
Nie ma ani jednej historii manleta w historii tagu.
Dopóki istnieją manlety dopóty tag bedzie funkcjonował bo wzrost to najważniejsza cecha warunkujaca przegryw, a przegryw = manlet.
Przy okazji tez chce wspomnieć ze ludzie ktorzy szczycili się tym ile to oskarżeń o trolling przetrwali i nazywali mnie trollem, ostatecznie zniknęło, a ja tu jestem cały czas.

#przegryw #przemysleniazdupy #przemyslenia #niebieskiepaski #depresja #wykop #wzrost #wychodzimyzprzegrywu #blackpill #rozwojosobistyznormikami #internet
o.....i - Za każdym razem gdy ktoś pisze że tag przegryw upada najpierw myślę sobie "...

źródło: comment_1672940502DSTGDtmExAj7nkrtwsXoG6.jpg

Pobierz
  • 11
Przy okazji przypominam również ze podczas calej historii tagu jedyne znane wyjścia z przegrywu dotyczyły wzrostakow 180cm+(z jednym wyjątkiem ferdka ~179cm), z zaskakująco duża ilością "przegrywów" 190cm+ w tym gronie.

Nie ma ani jednej historii manleta w historii tagu.

Dopóki istnieją manlety dopóty tag bedzie funkcjonował bo wzrost to najważniejsza cecha warunkujaca przegryw, a przegryw = manlet.


@olaf_wolominski: Wysoki przegryw to niesamowita rzadkość - na tagu większość z "wysokich przgegrywów" to