Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bravenewworld63: @Nova24: Szczerze mówiąc w tym konkretnym przypadku wydaje mi się, że moc 25W jest jednak lepsza dla baterii niż 15W. Sprawdzając organoleptycznie telefon jest chłodniejszy podczas ładowania, szczególnie gdy jednocześnie korzysta się z telefonu (czego raczej nie powinno się robić ale cóż ¯\_(ツ)_/¯). Podejrzewam, że to dzięki lepszemu dostosowaniu parametrów ładowania z wykorzystaniem PPS. Dlatego ja osobiście albo ładuję z mocą 25W, albo całkowicie wyłączam szybkie ładowanie do ładowania
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cukru: czy to korzystanie w czasie ładowania to nie mit z poprzedniej epoki? Nawigacja, laptop, wszystko używane w czasie ładowania ( ͡° ͜ʖ ͡°) polecam używać i się nie przejmować, ja ładuje wolno jak mi się nie spieszy, szybkie ładowanie jak zaraz muszę wyjść, ogólnie wywalone
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bravenewworld63: Jeśli to jest mit to "wolne ładowanie jest zdrowsze dla baterii" również jest mitem. Obciążenie procesora w telefonie bezpośrednio przekłada się na temperaturę baterii.
A podejście mam podobne jak ty, nie ma co zbytnio zawracać sobie tym głowy (co miał zaznaczyć odpowiedni lenny face w poprzednim komentarzu ( ͡° ʖ̯ ͡°)).
  • Odpowiedz